Rüyada Vücutta Yara Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Rüyada vücutta yara görmek, rüya sahibinin yaşayacağı büyük bir acıya ve hastalığa işarettir. Yara iltihaplı ise uzun zaman sürecek sıkıntılı bir sorunla baş etmek zorunda kalınacağını, zengin kimseler için mal varlıklarını kaybedip, insanların acıyacağı bir duruma düşüleceğini alamet eder. Vücutta yara görmek hayra yorulmaz ve yaşlı kimseler için ecelin yaklaşması şeklinde de yorumlanır yaranın üzerinde kan varsa kişi gözyaşı döker ve acısı nedeni ile tüm hayatı kötü bir hale gelir. Kabuk bağlayan bir yara görmek ise, çekilen çilelerin ve dertlerin yavaş yavaş sona ereceğine, huzurlu ve güzel günlerin çok uzakta olmadığına delalettir.

Rüyada Yara Görmek
Yara görmek çok farklı şekillerde yorumlanır. Kişi kendi vücudunda iltihaplı bir yara görürse, kendisinin neden olduğu bir üzüntüyle karşılaşır ve acı çeker. Yara görmek maddi ve manevi anlamda kayıplar yaşanacağına ve üzüntü dolu günler nedeni ile kişinin tüm huzurunun, mutluluğunun yok olacağına işarettir. Rızkın kesilmesi olarak da ifade edilen yara görmek, kısmetlerin kapanması ve işlerin aksilikler nedeni ile yürümemesi, ticarette para ve itibar kaybı olarak da tabir edilir. Bazı yorumcular yara gören kişinin aile ve akrabaları tarafından zarara uğrayacağını ve bir kötülükle karşı karşıya kalınacağını söylerler.

Rüyada Karında Yara Görmek
Karın bölgesinde yara görmek genellikle kişinin maddi kaybına delalettir. Özellikle ticaret yapan kişilerde veya ortaklıklarda bozulmalar, yanlış yatırımlar ve büyük miktarda borçlanmalar nedeni ile sıkıntı yaşamaya alamettir.
 

Benzer Konular


Üst