Rüyada Vücut Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Rüyada vücut görmek, hayatında bazı sıkıntılar olanlar için geleceğe yönelik oldukça uzun vadeli bazı projelere girişeceklerine ve geçmişte yaptıkları hatalar sonucunda bozulan düzenlerini yeniden iyi hale getirmek için çaba göstereceklerine işaret eder. Vücut görmek sağlıkla da ilgilidir ve özellikle uzun süredir tedavi gören kimselerin nihayet iyileşme sürecine girdiklerinin müjdesini de verir. Doğum yapacak olan bayanlarda bazı küçük hastalıkların baş göstermesi sonucu stresli günler geçirileceğini ancak bu sorunun uzun süre devam etmeyeceğini de ifade eder. Yeni gelişmelerin yaşanacağı harika bir başlangıcı ve heyecan dolu istekleri alamet eder. İş açısından da yapılan anlaşmaların kişiye gelecekte büyük gelirler elde edeceğini ve doğru adımlar atıldığını tabir eder.

Rüyada Kadın Vücudu Görmek
Bir erkeğin kadın vücudu görmesi, sahip olunan şeylerden eskisi gibi zevk alınamadığını ve bıkkınlık yaşandığını, özellikle ikili ilişkilerde eşlerin aralarındaki heyecanın kaybolması ve iletişimin azalması sonucunda yeni ilişkilere daha açık hale gelineceğini bildirir. Bekar bir erkek için bu rüya cinsellik dolu bir sürece gireceğini ve duygusal açıdan bağlılık yaşanacak biri ile tanışmak için bir süre daha beklemek gerektiğini işaret eder. Bir kadının bu rüyayı görmesi ise güzelliğine, herkes tarafından hayran olunacak işler yapılacağına delalettir.

Rüyada Erkek Vücudu Görmek
Yaşamın keyfini doya doya çıkaracak olan rüya sahibinin başarılı geleceği sayesinde tüm isteklerini elde edeceğine, maddi zenginliği yanında manevi olarak da güçleneceğini ve ailesini, çocuklarını koruyarak daha güçlü biri haline geleceğini işaret eder. İktidarın ve gücün daim olacağına, kişinin her zaman kendisine güvenerek hareket edeceğine işarettir.
 

Benzer Konular


Üst