Rüyada Vitrin Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Rüyada vitrin görmek, burnu havada, insanları küçümseyen, kolay kolay kimseyi ve hiçbir şeyi beğenmeyen bir kimsenin varlığına delalet eder. Kendisi, malı ve parası ile böbürlenen, olgunlaşmamış ve bu nedenle ağır başlı ve akıllı kişilerce ciddiye alınmayan bir kimse üzerinden açıklanır. Bu kişinin, gayri ciddi hali nedeni ile toplumda yer edinmemiş olduğuna işaret eder.

Rüyada Vitrin Mankeni Görmek
Rüyada vitrin mankeni görmek, rüya sahibinin aslında dışa dönük olsa içindeki cevheri çok daha kolay dışarı çıkarabileceğine ve kendini çok daha doğru ifade edebileceğine işaret eder. Kişinin, kendine olan özgüveninin yeterli olmamasından dolayı, başarılı olacağı alanları ön plana çıkaramıyor oluşuna yorulur.

Rüyada Vitrin Camı Görmek
Rüyada vitrin camı görmek, rüyayı gören kişinin, kendini dev aynasında gördüğüne ve tabir yerindeyse sanki küçük dağları kendi yaratmış gibi hissediyor ve davranıyor olmasına delalet eder. Bu durum, kişiyi itici ve sevimsiz bir kimse haline getiriyor demektir.

Rüyada Vitrin Dolabı Görmek
Rüyada vitrin dolabı görmek hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin gönül hoşluğu içinde olacağına, hayatının yolunda gideceğine, insanlarla arasının iyi olacağına ve tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Camekân Görmek
Rüyada camekân görmek, kız evlada, anneye ya da hanıma yorulur. Rüya sahibinin kendini bir vitrinin içinde görmesi ise o kişinin tüm hayallerinin, isteklerinin ve dualarının gerçekleşeceğine, mutluluğunun her geçen gün artacağına alamet eder.

Rüyada Büfe Görmek
Rüyada büfe görmek, birikim yapmaya, yastık altında, altın ya da para tutmaya delalet eder. Kişinin gelecek iyi ya da kötü günleri ayırt etmeksizin yarınları için zor durumda kalmaması, ele güne muhtaç olmaması ve düşmanının sevindirmemesi adına para biriktireceğine delalet eder.
 

Benzer Konular


Üst