Rüyada Virane Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Rüyada virane görmek, elden ayaktan düşen bir ebeveyne işaret eder. Hastalıklara ve üzüntü veren, uzun süren sıkıntılı durumlara işarettir. Yalnız kalan kişinin ayakta durabilmek için tek başına mücadele etmek zorunda kalacağına, maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına, güçlüklerle savaşmak zorunda kalacağına alamettir. Zengin bir hayat yaşayanlar için durumun bir anda tersine döneceğine ve peş peşe gelen aksilikler, kazalar veya felaketler neticesinde kişinin birden yoksullaşacağına, sahip olduğu mal varlığını kaybederken, bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına, işyeri olanların iflasına ve evliliklerde de boşanmayla sonuçlanan ayrılıklara delalettir. Hayra yorulmadığı gibi, kişinin bütün hayatını olumsuz ve bir o kadar da geri dönülmesi zor bir çıkmaza gireceğinin işaretidir.

Rüyada Virane Eve Girmek
Girilen virane ev kişinin kendi eviyse, hane içine ateş düşürecek bir haber geleceğine veya haneden bir kimsenin aniden hastalanarak yatağa düşeceğine işaret eder. Rüyada girilen virane ev başkasına aitse bu durumda yakın tanıdık bir kimsenin üzücü haberi gelir. Maddi ve manevi olarak kişinin çöküşe geçeceğini, bir süre boyunca gelirinde ciddi düşüşler olması nedeni ile zor günler geçireceğini, huzurunun bozulmasının yanı sıra aşırı stres içinde kalacağını da alamet eder.


Rüyada Virane Ev Satın Almak
İyi olacağı düşünülen veya ilerde çok gelir getireceğinden umutlanılan bir durumun aksi şekilde yön değiştirmesinin rüya sahibinde yaratacağı üzüntüye ve büyük hayal kırıklığına alamet eder. Malların kaybedileceğini, itibarın zedeleneceğini ve yanlış bir harekette ısrar ederek kişinin kendisini zor duruma düşüreceğini delalet eder.
 

Benzer Konular


Üst