Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Satın Almak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada satın almak, rüyayı gören kişinin aldığı şeye bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada satın alınan şey rüya sahibine hayır getirecek bir şey ise rüya sahibinin çalışma hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, üstün başarılar sergileyeceğine, mevkisinin artacağına delalettir. Rüyada satın alınan şey rüya sahibine hayır getirmeyecek bir şey ise rüya sahibinin çalışma hayatında ve aile yaşantısında ciddi sıkıntılarının olacağına işaret etmektedir.

  Rüyada Süt Satın Almak
  Rüyada süt satın almak, rüyayı gören kişinin hanesine çok güzel bir haber geleceğine, aile içerisinde çok mutlu anların yaşanacağına, evliliğe, doğacak çocuklara, akıllı, uslu evlatlara delalettir.

  Rüyada Ekmek Satın Almak
  Rüyada ekmek satın almak, rüyayı gören kişinin çok vefakar bir dostunun olduğuna işarettir. Rüya sahibinin çalışma hayatında bazı problemlerle karşılaşacağı ve bu problemler sebebiyle ciddi boyutta zarara uğrayacağı bu sıkıntılı dönemi atlatmak için de dostundan bazı yardımlar isteyeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

  Rüyada Ev Satın Almak
  Rüyada ev satın almak, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında çok güzel başarılara imza atacağına, bu başarılar sayesinde ciddi manada maddi kazanç elde edeceğine ve kişinin zenginleşeceğine işaret etmektedir.

  Rüyada Araba Satın Almak
  Rüyada araba satın almak, rüyayı gören kişinin çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen bir kimse olduğuna, insanların saygı duyduğu ve önemsediği bir kişi olduğuna ve huzurlu, utlu bir ömür geçireceğine delalet etmektedir.

  Rüyada Çanta Satın Almak
  Rüyada çanta satın almak, rüyayı gören kişinin çok saygın kimselerden, insanların değer verdiği kimselerden bazı kötü sözler işitmeye delalettir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş