Rüyada Macun Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Rüyada macun görmek, yapılan hatayı telafi etmek için kişinin yöntem arayışı içinde olduğuna, aldığı hatalı kararlardan dolayı göreceği zararı azaltmak için çaba göstereceğine yorumlanır. Macun görenler ailelerinin bir sırlarını açığa vermemek veya bu sırrın ortaya çıkmasını engellemek için uğraşırlar. Rüya sahibinin sevdiği kimselerin hatalarını ya da açıklarını kapatan, onları asla utandırmayan ve kendisine söylenen sırları ömür boyu saklayıp mezara götürecek kadar güvenilir biri olduğuna da delalet olduğu gibi, iş konusunda mevcut sorunların giderilerek daha iyi bir performans elde etmek için verilecek çabaya da alamettir.

Rüyada Diş Macunu Görmek
Düzenli bir hayata sahip olunacağını, maceralar yerine daha bilinçli şekilde hareket edilerek, olan bitenin farkına çok daha iyi varılacağını gösterir. Diş macunu gören kimseler hayatlarında kendilerine sıkıntı veren kişilerle görüşmeyi kestikleri gibi gergin olacakları ortamlardan da uzaklaşır, kendileriyle has bir hayat yaşarlar. Genellikle sorunsuz ve tek düze geçen bir hayatı simgeleyen rüya, sahip olunan maddi gücü kaybetmemek için kişinin vereceği çabanın da işaretidir. Diş macunu aldığını görmek başka bir işe başlamak ve daha mutlu bir iş hayatına sahip olmak demektir. Diş macununu boşa sıkmak ise, maddi imkanların har vurup harman savrulduğunu, kişinin geleceğini düşünmeden, çocukça davrandığını ve sorumluluklarının bilincinde olmadığını işaret eder.

Rüyada Macun Sürmek
Bir pencereye macun sürdüğünü gören kişi ticaret hayatında daha garantici şekilde davranır ve parasal konulardaki hassaslığı nedeniyle kısa sürede güç elde eder. Fırçaya diş macunu süren kişi kendi işini kendisi halleden ve her zaman ayakları üzerinde duran, çevresinin güvendiği biri haline gelir.
 

Benzer Konular


Üst