Rüyada Macera Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Rüyada macera görmek, imkansız gibi görülen bir işi hakkıyla yapmak ve insanların şaşkın bakışları arasında başarıya erişmek, alkışlanmak ve cesaretlendirilmek manasındadır. Genç kişilerin aileleri tarafından motive edileceklerine, yurt dışında eğitim alacaklarına ve genç yaşlarında hayatın sıkıntıları ve gerçeklerle baş edecek kadar tecrübeye sahip olacaklarına da yorumlanır. Gözü kara olmak, korkmadan ilerlemek ve başkalarının sözünü dinlememek demek olan rüya bazı durumlarda kişinin boş bir inat uğruna hayatını riske atacak davranışlarda bulunacak olduğuna da tabir edilir. Bekar kimseler için karışık duygular içinde olunacağına, bir türlü aradıkları aşkı bulamayacaklarına, geç yaşta evlilik yaşayacaklarına ve ruhen kendilerine uygun bir eş bulamasalar bile mantık beraberliği yaşayacaklarına delalettir.

Rüyada Macera Filmi İzlemek
Gerçeklerle idealler arasında sıkışan kişinin bir karar vermek durumunda kalacağına, özellikle iş konusunda çok büyük sorumluluklar yüklenmek suretiyle hayatını baştan aşağı değiştireceğine tabir edilir. Macera filmi izlemek birden fazla işte çalışmak ya da bir işte sebat edememek yüzünden sürekli iş değiştirmek manasına da gelir. Kişinin ilgi alanlarının çok fazla olması yüzünden bir işe konsantre olmakta güçlük çektiğini, özellikle meslek edinmek konusunda ayran gönüllü olduğunu ve bir işte uzmanlaşamadığını da tabir eder.

Rüyada Macera Yaşamak
Farklı hayat deneyimleri edinilecek ortamlara girileceğinin, hayat görüşü ve yaşayış şekli birbirinden çok farklı insanlarla tanışılacağını bildiren rüya, hayatın zorlukları kadar kolaylıklarını da yaşayacak olan kişinin pişmanlık duymadan geçireceği bir yaşama sahip olacağını vurgular. Acı ve neşenin iç içe geçtiği günlerde rüya sahibinin her zaman olaylara pozitif bakacağını, başına gelen her olayda sabır ve tevekkül göstereceğini de delalet eder.
 
Konu Sahibi Benzer Konular Bulunduğu Forum Mesajlar Tarih
1 B Harfi Rüya Tabirleri 1
1 B Harfi Rüya Tabirleri 0
1 B Harfi Rüya Tabirleri 0
1 B Harfi Rüya Tabirleri 0

Benzer Konular


Üst