Rüyada Maç Yapmak

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Rüyada maç yapmak, başarılı olmak için çok çalışmanız gerektiğine ve emek harcamadan bir yerlere gelemeyeceğinize işarettir. Rüyasında büyük bir sahada maç Yaptığını gören kişi, iş hayatında önemli adımlar atar ve çok yüksek seviyede bulunan kişilerle iş anlaşmasına girer. Bazen de bu rüya üzerinize binecek büyük sorumluluk anlamına gelmektedir. Rüyada maç yaparken gol atmak, başarıya, kişinin çalışma hayatında büyük kazançlar elde etmesine, uzun süredir beklediğiniz güzel bir haberi alacağınıza işarettir. Rüyada takım halinde maç yapmak ortaklık anlamına gelir. Bu rüya maddi açıdan büyük bir zenginlik elde edeceğinize ve azimle çalışırsanız istediğiniz sonuçlara ulaşacağınıza yorumlanır.

Rüyada Futbol Maçı Yapmak Veya İzlemek
Rüyada futbol maçı izlemek, önünüze çıkan fırsatları kaçıracağınızın ve kibriniz yüzünden iş beğenmeyip işsiz kalacağınızın göstergesidir. Rüyasında televizyonda futbol maçı izleyen kimse, bazı girişimlerde bulunmaya cesaret edemez ve bu nedenle de hep başarısız olur. Tribünde futbol maçı izlemek ise, bazı çalışmalar yapacağınız ama bu çalışmalarınızdan istediğiniz sonuçları alamayacağınız anlamına gelir. Rüyada futbol maçı yapmak ise, iş hayatınızda yapacağınız girişimler ve çalışmalardır. Çalışma yaşamınızdaki başarınızı, rüyanızda gördüğünüz maçtaki başarınız veya başarısızlığınızı etkilemektedir.

Rüyada Seyirci Olduğunu Görmek
Rüyasında herhangi bir maçta seyirci olan kişi, olaylara karşı tepkisizdir. Karşısında yaşanan herhangi bir olumsuzluğa sesini çıkarmaz veya haksızlığa karşı tepkisini göstermez. Seyirci olmak, kişinin sadece kendini düşünmesi, diğer insanları hiçe sayması, bencilliği yüzünden başkalarının da zarar görmesi anlamlarına gelmektedir.
 

Benzer Konular


Üst