Rüyada Maaş Almak

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Rüyada maaş almak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında bir çalışmaya yatırım yapmak için yüklü bir miktarda para harcayacağına ancak daha sonra bu paranın katbekat fazlasını kazanacağına yani yaptığı yatırımın çok büyük bir getirisi olacağına delalet eder. Aynı zamanda, kazanılan paranın her kuruşunun alınteri ile yıkanmasından ötürü çok bereketli olacağına işaret edilir.

Rüyada Ücretlinin Maaş Aldığını Görmek
Rüyada ücretlinin maaş aldığını görmek, yapacağı ek işler ile çok kısa bir süre de olsa parasal açıdan sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada İşsiz Kimsenin Maaş Alması
Rüyada işsiz kimsenin maaş alması, rüyayı gören kişinin, iş hayatında parasal olarak bir kaynak bulacağına ya da başı çok sıkıştığı bir anda yardım göreceğine tabir edilir.

Rüyada Ücret Aldığını Görmek
Rüyada ücret aldığını görmek, rüya sahibinin, giriştiği işlerden ve gerçekleştirdiği çalışmalardan kazandığı paranın çok büyük emekler verilerek kazanılmış helal para olduğuna yorumlanır. Aynı zamanda, iş hayatında ya da sosyal hayatta verilmiş olan sözlerin her zaman yerine getirilmesine işaret edilir.

Rüyada Ücret Almak
Rüyada ücret alan kişinin, iş hayatında yaşayacağı sıkıntılardan kendisine yapılacak destek ve yardımlardan sonra kurtulacağına ve ferahlığa çıkınca bu yardımların karşılığını ödeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Ücret Görmek
Rüyada ücret görmek, rüyayı gören kişinin, başına gelecek üzüntü verici bir olaydan ötürü çok üzüleceğine ve çok büyük sıkıntı çekeceğine tabir edilir. Ayrıca, para kazanmak için her türlü kötü işin yapılabileceğine ve Allah yolu terk edilerek kötü yola girilebileceğine delalet edilir.

Rüyada Ücret Ödemek
Rüyada ücret ödemek, rüya sahibinin, çok büyük sıkıntılara girmiş birisine gerek parasal olarak gerek moral olarak çok büyük yardımlarda bulunarak destek olacağına işaret edilir.
 
Konu Sahibi Benzer Konular Bulunduğu Forum Mesajlar Tarih
1 B Harfi Rüya Tabirleri 1
1 B Harfi Rüya Tabirleri 0
1 B Harfi Rüya Tabirleri 0
1 M Harfi Rüya Tabirleri 0

Benzer Konular


Üst