Rüyada Kaçırıldığını Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Rüyada kaçırıldığını görmek, rüyayı gören kişinin hayır demesini bilmediği için hep başkalarının seçimlerini yaşamak zorunda kalacağına, kendi hayatıyla ilgili kararları tek başına alamayacağına, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine rivayet edilir. Rüyada kaçırılmak, kişinin özgürlüğünün önüne geçip, onu istediği gibi yönetmeye çalışan ve kendisi üzerinden menfaat elde etmek için uğraşan kimselerin varlığına işaret eder.

Rüyada Kaçırılmak
Rüyada kaçırılmak da kaçırıldığını görmek gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin kimseyi kırmak, üzmek ve geri çevirmek istemeyişi nedeni ile iyi niyetinin su istimal edileceğine ve kaybeden tarafın hep kendisinin olacağına alamet eder.

Rüyada Kaçırılmaktan Kurtulmak
Rüyada kaçırılmaktan kurtulduğunu gören kişi, kendi içinde büyük bir devrim yapacak ve artık kendi hayatını kendi yönetmeye karar verecek demektir. Rüya sahibinin kabuğunu kırması sayesinde, özgür biri olacağına ve bu saatten sonra da artık buna engel olacak hiçbir kimseye ve hiçbir olaya taviz vermemekte kesin kararlı olacağına tabir edilir.

Rüyada Kaçırılmak İstediğini Görmek
Rüyada kaçırılmak istediğini görmek, rüyayı gören kişinin akıl hocalarının çokluğuna işaret eder. Bu kimselerin rüya sahibini avucunun içine alıp, istedikleri gibi kullanmak gibi bazı kötü niyetleri olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kaçırılmaktan Korkmak
Rüyada kaçırılmaktan korkmak, rüya sahibinin gerek maddi gerekse manevi bakımdan, bazı kimseler tarafından kısıtlanacağı konusunda bir takım kaygılar taşıdığına bu nedenle çevresindeki kişilere çok fazla taviz vermediğine ve onları hiçbir işlerine karıştırmadığına rivayet edilir.

Rüyada Kaçırılan Birini Görmek
Rüyada kaçırılan birini görmek, ani değişiklik olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hayatının hiç beklemediği andan değişeceği şeklinde değerlendirilir ve kişinin aklından olmayan bir şeye rivayet edilir.
 

Benzer Konular


Üst