Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada İlgi Görmek

Konu, 'İ Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada ilgi görmek; sevgi, şefkat, huzur, uyum ve memnuniyeti ifade eder. Bilinçaltında yatan sevmek ve sevilmek ihtiyacı rüyalarda farklı şekillerde ortaya çıkar. Bu obje köpek, kedi gibi bir hayvan veya birinin gülümsemesi, sarılması gibi eylemler de olabilir. Bazen biri ile ilgili rüya gördüğünüzde, kim olduğuna bakmaksızın aslında rüya gören kişi ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bazen bu insanlar, hissettiğiniz şeyleri veya hayatınızda olan şeyleri simgelemek için oradadırlar. Çoğu zaman bu rüyalar, kötü bir deneyim edinmenize engel olmak veya sorunları görmenize yardımcı olmak içindir.
  Rüyada ilgi görmek, birinin ya da birilerinin size yoğun ilgi gösterdiğini görmek; kendi değer ve özsaygı hissinizi temsil eder. Kendinize önemli ölçüde değer verdiğinize ve de karşılığında doğal, samimi bir ilgi görmek istediğinize yorumlanır. Rüyada ilgi görmek rüyanın bağlamına göre bazen de bunaltıcı sorunlar anlamına gelebilir.

  Rüyada Patrondan İlgi Görmek
  Rüyanızda işvereninizin ya da amirlerinizin size ilgi gösterdiklerini ve yaptıklarınızı yakından değerlendirdiklerini görür iseniz; bu sizin takdir beklentinize yorumlanır. İçinizdeki yetenekleri dışa vurmada eksiklikler yaşadığınıza dikkat çeken bu rüya güç toplamanıza uyarı işareti verir.

  Rüyada Sevgiliden İlgi Görmek
  Kişinin sevgilisi ile yaşadığı ufak tefek kırgınlık ve anlaşmazlıklarının yakında çözüleceğine işarettir. Mutlu bir beraberliğin sürdürülebilmesi için verilecek tavizler olarak da değerlendirilebilir.

  Rüyada Birinden İlgi Görmek
  Rüyada tanıdığınız ya da tanımadığınız olması gerekmez birisinden ilgi gördüğünüzü, beğenildiğinizi, takdir edildiğinizi görmeniz kendi içsel beklentilerinize göstergedir. Duygusal ve hassas karakteriniz, insanlardan daha fazla ilgi ve hoşgörü beklentisi görmenize kaynak teşkil ediyor olabilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş