Rüyada Düzenlemek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Rüyada düzenlemek, rüyada düzenlenen eşyayla yorumlanmakla birlikte genelde hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, işlerinde çok sabırlı davrandığı ve belli bir plana uygun olarak hareket ettiği için çok rahat edeceğine, sıkıntılarının sona ereceğine, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, yakın zamanda rahat edeceğine, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına tabir edilir.

Rüyada Ev Düzenlemek
Rüya sahibinin, namuslu, dürüst ve iyi bir insan olup Allah yolundan ayrılmadığı sürece işlerinin çok yolunda gideceğine, sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, kısa sürede çalışmalarının çok kazanç getireceğine ve karşısına çıkacak hayırlı kişiler ile yararlı işlere ve çalışmalara gireceğine rivayet eder.

Rüyada Oda Düzenlemek
Rüyayı gören kişinin, çok büyük sıkıntılar ve zorluklar çekmesine rağmen girdiği işte çok büyük başarılar kazanacağına, rahat ve güzel bir çalışma ortamı kurup daha çok proje üreteceğine, sıkıntılı bir dönemin ardından çok kazanç elde edeceği bir döneme gireceğine ve sorunlarının sona ereceğine işaret eder.

Rüyada Bahçe Düzenlemek
Rüya sahibinin, çok sıkıntılı ve zor bir dönem geçirmesine rağmen eline geçen fırsatları değerlendirerek ve büyük sabır göstererek kendisini üzen ve kıran şeylerden kurtulacağına, işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına, bu sayede büyük bir özgüven kazanacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine ve zengin olacağına alamet eder.

Rüyada Çekmece Düzenlemek
Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve aile hayatı içinde çok küçük bir sıkıntı yaşayacağına, sevdiği kişilerin yapacağı bazı hatalar yüzünden kalbinin kırılacağına, üzüleceğine ancak yine de kimseye kızıp kimseyi üzmeyeceğine, sıkıntılı durumlar yaşayacağına ve çok yakın bir zaman içinde kendisini insanlardan uzaklaştıracağına yorumlanır.
 

Benzer Konular


Üst