Rüyada Duymak

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Rüyada duymak, kişinin alçak gönüllü davranarak herkesin sevgisini kazanmasını ve iş arkadaşları tarafından her koşulda destekleneceğini, kendisine kötülük yapmak isteyen ya da çekemeyen kişilerin emellerine ulaşamayacaklarını bildirir. Duyulan duruma veya sese göre yorumlanması gereken rüya, saf bir duygunun, her yeniliğe açık olan ruh halinin de işaretidir.

Rüyada Kötü Haber Duymak
Tersine yorumlanan rüyalardandır ve kişinin mutluluktan havaya uçacağına, piyango isabet etmesine, ikramiye kazanmaya, ev ya da arsa almaya, yurt dışı seyahatine çıkmaya da alamet eder. İşlerin kötü gittiği bir dönemden çıkan rüya sahibinin önündeki engellerin kalkması sonucunda kendisini istediği diğer sosyal aktivitelere konsantre edebilecek gücü bulacağına, gönlünde biri olmayan yalnız kimselerin de aradıkları mutlu aşkı bulacaklarına işarettir.

Rüyada Ölüm Haberi Duymak
Beklenen bir sonun geldiğini haber veren rüya özellikle ailede bulunan yaşlı bir kimsenin hayata veda etmesi anlamına gelirken, kanser gibi ölümcül bir hastalığa yakalanan birinin haberini almak anlamına da gelir. Yaşadığı mali krizi atlatamayan kişilerin işyerlerini kapatmalarına, istifa etmelerine veya iflaslarını vermelerine de yorumlanır. Genellikle hayra yorulmaz ve kişiyi derin bir kedere sokacak gelişmelerin işareti olarak görülür.

Rüyada Bebek Haberi Duymak
Olumsuz bakış açısıyla bir yere varamayacağını anlayan rüya sahibinin artık hayatını istediği hale getirmek için bir şeyler yapmaya başlayacağını ve ilk olarak kendisini, düşünce şeklini ve çevresini değiştireceğini bildirir. İş yerinde sürekli kendisi ile uğraşan bir amirden veya yöneticiden kurtulmak, yepyeni başlangıçlar yapılacak güzel bir iş bulmak anlamına gelen rüya, kişinin hayat arkadaşı ile kalabalık bir ortamda tanışacağına da yorumlanır.
 

Benzer Konular


Üst