Rüyada Duvar Yıkmak

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Rüyada duvar yıkmak, manevi açıdan güçlenileceğini ve değişim yaşanacağını bildirirken, kişinin olaylara ve hayatındaki önemli unsurlara bakış açısında da önemli farklılıklar ortaya çıkacağını işaret eder. Baştan sona büyük bir değişimin habercisi olan rüya azim ve hırsla çalışan kişinin sonunda zafer elde edeceğini, uğruna savaştığı, mücadele ettiği durumların hepsinden başarıyla sonuç alacağını bildirir. Mahkemesi olanların lehlerine çıkan sonuçlarla yüzü gülerken, hapis hayatı yaşayanların özgürlüklerine kavuşarak mutluluktan gözyaşı dökeceklerine, küskün olunan bir arkadaş veya akrabayla aradaki buzları eriterek konuşmalar yapılacağını delalet eder. Tüm engellerin kalktığını bildiren rüya, suçlamalardan arınacak olmayı, iftiralardan kurtulmayı ve yeniden hak ettiği konumda bulunmayı da tabir eder. Duvar yıkan kişiler büyük mertebeler elde ederler ve toplum nazarında önemli işlere imza atarlar.

Rüyada Kazmayla Duvar Yıkmak
Kendi çabalarıyla bir yere gelecek olmanın ve kariyer basamaklarında bilgisi, becerisiyle övgü toplayan kişinin özellikle çalışma hayatında engel tanımaz, göz pek biri olarak ün salacağına işarettir. İbadet konularında titizlik gösterileceğini ve dünyevi istekleri elde ederken maneviyatı da elden bırakmayacak olan rüya sahibinin pek çok sevap işleyeceğini de bildirir. Parasal konuların halledilmesi için çıkan fırsatları değerlendirmek gerektiğini ve bir müddet borç ödense, sıkıntı çekilse de ilerleyen zamanlarda çok rahat edileceğinin tabiridir.

Rüyada Duvardan Atlamak
Hızlı ve ani bir değişim sürecinin ifadesi olan rüya kişinin beklemediği bir anda alacağı teklifle şaşkınlık yaşayacağını, dar görüşlülükten kurtulup olaylara nesnel bakabilmesi sayesinde hayatını dilediği hale sokacağını ifade eder. Duvardan atlayan kişiler terfi eder, iş kurar veya sermaye sahibi olurlar. Miras elde etmek, ele geçen parayla yeni bir ev almak, iş kurmak ya da ülke değiştirmek gibi anlamlara da gelir.
 

Benzer Konular


Üst