Rüyada Duvar Yıkılması

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Rüyada duvar yıkılması, hayırlara alamet etmez. Rüyayı gören kişinin mesleğinde performansının en düşük olacağı ve bu nedenle de başarısının düşeceği kötü bir dönem geçireceği anlamına gelir. Yanlış işlere girerek zarar etmeye, elindekileri avucundakileri kaybetmeye, yokluğa düşmeye ve fakirleşmeye delalet eder. Rüya sahibinin ihtiyaçlarını eskisi gibi kolaylıkla karşılayamayacağına, bir süre sosyal hayatından ve lüksünden de yoksun kalacağına işaret eder.

Rüyada Üzerine Duvar Yıkılması
Bir kişi eğer rüyasında üzerine duvar yıkıldığını görürse o kişi dünya mallarından ve kazançtan yana ihya olacak demektir. Rüyayı gören kişinin herkesin eline geçmeyecek kadar özel fırsatlar geçeceğine ve rüya sahibinin zenginlikten yana bolca nasipleneceğine rivayet edilir.

Rüyada Depremde Duvar Yıkılması
Rüyayı gören kişinin sıkıntı ve sorun yaşayacağına alamet eder. Üzülmeye, keyfinden olmaya, hastalanmaya, maddi zarara uğramaya, rızkını tüketmeye, eldeki olanaklardan doğru şekilde istifade edememeye ve kötü günler yaşamaya yorulur.

Rüyada Bahçe Duvarının Yıkılması
Rüya sahibinin ailesinde meydana gelecek ve herkesin üzülmesine neden olacak bir melanetin baş göstereceği ile açıklanır. Ev halkını huzursuz, mutsuz ve tedirgin edecek kötü bir olayın yaşanacağına ve insanların gergin günler geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Evin Bir Duvarının Yıkılması
Bu rüya da yine hane içi ile değerlendirilir ve rüyayı gören kişinin ailesinde zor günlerin yaşanacağı anlamına gelir. Aile içinde bir hastalığın ortaya çıkacağı, anlaşmazlığın yaşanacağı, yokluğun meydana geleceği de ihtimaller ve öngörüler içerisinde kabul edilir.

Rüyada Cami Duvarının Yıkılması
O yerde yaşayan halkın hemen hepsini ilgilendirecek ve üzecek bir olayın meydana geleceğine rivayet edilir. Herkes tarafından tanınan, sevilen, saygı duyulan, toplumun ileri gelenlerinden, büyük ve önemli bir kişinin kara gününe şahit olmaya ve gözyaşı dökmeye işaret eder.
 

Benzer Konular


Üst