Rüyada Duvar Örmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Rüyada duvar örmek, her türlü kaygının, sıkıntılı düşüncenin yok olacağı, yeniden huzur içinde yaşanacağını bildirir. Duvar örmek, sırlarını korumak, kendisine verilen emanete iyi bakmak anlamında olup, rüya sahibinin kişiliğini, dürüstlüğünü kanıtlayacağı bir durumla karşı karşıya kalacağını, erdemli hareket etmesi halinde herkes tarafından beğenileceğini, saygı duyulacağını ifade eder. Rüya sahibinin inandığı değerler uğruna savaşmayı göze alacağı, fikirlerini savunmak zorunda olacağı durumların yaşanacağını ifade eden rüya, bazı anlaşmazlıkların, tartışmaların odağında kalmak, insanları ikna etmeye uğraşmakla geçecek bir sürecin de ifadesidir. Duvar ören kişilerin aile sırları güvende olur. Ketumluğa, insanlara karşı temkinli davranmaya ve her koşula hazırlıklı olmak istemeye de tabir edilir.

Rüyada Bahçe Duvarı Örmek
İş yaşantısını düşmanlardan esirgemek, maddi zarara uğramamak için çalışmak ve gelirini artırmak adına bazı tasarruflu yöntemlere başvurmak anlamındadır. Evinin bahçesinde duvar ören kişiler ailelerinin bir yanlışını, bir hatasını kapatırlar. Aile içinden birinin kişiye söylediği yalanının ortaya çıkmasıyla güven problemi yaşanacağını da işaret eden rüya, kişinin sevdiklerini koruyabilmek için her türlü fedakarlığı göstereceğine ve her zaman onların yanında olacağına alamettir.

Rüyada Yıkılmış Duvarı Örmek
Yıkılmış, bir kısmı olmayan bir duvarı ördüğünü görmek, alınan bir yarayı, uğranılan bir saldırıyı atlatmaya ve hayatının kalan kısmında sorun yaşamamak adına daha tedbirli davranacak olmayı işaret eder. Rüya sahibinin ailesinden bağımsız hareket etmek için ve kendi hayatını kurmak uğruna evden ayrılma kararı alacağına, maddi olarak zorlansa da yavaş yavaş her şeyi yoluna koyacağına yorulur. Eski ahbaplıkların yeniden ateşleneceği, kırgınlıkların, küskünlüklerin geçmişte bırakılmasına karar verilerek yeniden sulh haline geçileceğini de bildirir.
 

Benzer Konular


Üst