Rüyada Duvar Kağıdı Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Rüyada duvar kağıdı görmek, hane içinde olacak değişikliklere, ev yenilemeye veya yeni eşyalar almaya, kişinin yaşam şeklini daha iyi hale getirmek için adımlar atacağına yorulur. Büyük toplar halinde duvar kağıdı görmek, tapu sahibi olmaya veya ev taksitlerinin sona ermesine, ailenin desteği ile yeni ev almaya ya da evi tadilat yaptırmaya alamettir. Küçük bir parça duvar kağıdı görmek ise, rüya sahibinin eline geçecek az miktar bir parayla sevdiklerine küçük hediyeler alarak onları mutlu edeceğine ve alçak gönüllü davranışları ile herkesin beğenisini toplayacağına tabir edilir. Bir mağazada veya dış mekanda görülen duvar kağıdı ise, iş değiştiremeye veya var olan işyerini taşımak için masrafta bulunmaya delalettir.

Rüyada Çiçekli Duvar Kağıdı Görmek
Çiçekli duvar kağıdı evlilikte uyumlu bir çift olmaya ve her işte birlikte karar vermeye, beraberlikte hiçbir zaman egoların devreye sokulmamasına ve hoşgörünün egemen olduğu mutlu bir beraberliği çok uzun yıllar sürdürmeye yorumlanır. Evin duvarlarını çiçekli duvar kağıdı ile kapladığını görmek aileye yeni katılacak üyeleri, hamile eşi, ikinci veya üçüncü bir bebek haberini müjdeler. Torun sahibi olmak, uzun ve keyifli bir hayat sürmek, her koşulda mutluluğun daim olacağı bir yaşama kavuşmak anlamına da gelir.

Rüyada Duvar Kağıdı Almak
Kötülüklerden uzaklaşmak, can sıkıcı diyaloglara girmemek, kişinin kendisini iyi hissetmediği ortamlarda bulunmamak üzere alacağı kararlara ve sonrasında da hayatında bu yönde yapacağı değişikliklere yorumlanır. Her açıdan değişime işaret eden rüya yeni bir ilişkinin, kişiye heyecan verecek durumların, yabancı ülkelere çıkılacak yolculukların da tabiridir.
 

Benzer Konular


Üst