Rüyada Duvak Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
Rüyada duvak görmek, hayallere kavuşmaya, duaların kabulüne, eğlenceye, neşeye, keyfe, şansa ve kısmete delalet eder. Rüyasında duvak gören kişinin hayatı capcanlı, renkli, eğlenceli ve mutlu geçer. Rüya sahibi hayattan tat almaya bakan, hiçbir şeyi dert edinmeyen, en kötü şartlarda bile kendine keyif alacak, moral bulacak ve gülümseyebilecek şeyler çıkarabilen kişi olarak tabir edilir. Duvak, mutluluğun ve başarının sembolüdür. Kim ki rüyasında beyaz bir duvak görür mutlaka istediği ve düşlediği şeye kavuşur. Bu kişinin şansı da kısmeti de hiçbir zaman azalmaz.

Rüyada Duvak Takmak
Rüyada duvak takmak, muradını almak ve sevdiğine kavuşmak anlamına gelir. Bir yandan da rüya sahibinin büyük bir arzusu olduğuna ve bunun gerçekleşeceğine tabir edilir. Rüyasında duvak taktığını gören kişinin her işi yolunda gider.

Rüyada Duvak Almak
Mutluluk verecek, sevinçli haberler almak anlamına gelir. Rüya sahibi yakın zamanda çok güzel bir teklif alabilir. Bu teklifi kaçırmaz ve geri çevirmezse eğer mutlu olacağı günlere kavuşacak demektir.

Rüyada Duvak Çıkarmak
Moral bozacak olaylar yaşamaya ya da sözler işitmeye delalet eder. Rüya sahibi duyacağı bir haberi ya da yaşayacağı bir olayı gereğinden fazla kafaya takıp, kendini boşu boşuna yıpratacak demektir.

Rüyada Duvak Kaybetmek
Rüya sahibinin çok üzülmesine ve belki de yıllar boyu unutmamasına neden olacak bir musibetle karşılaşmasına delalet eder. Bu olay rüya sahibine ilk zamanlar tahammül edemeyeceği kadar büyük sıkıntı verip gözyaşı döktürecek ancak yıllar sonra etkisi azalacaktır.

Rüyada Duvak Çıkarmak
Rüya sahibinin sonu kendisi için hayırlı mı yoksa hayırsız mı olacağına bakmadan bir işten son anda vazgeçmesine sonradan da pişman olmasına tabir edilir. Bu rüya bazen uğursuzluk anlamına da gelir.
 

Benzer Konular


Üst