Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Düğün Davetiyesi Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada düğün davetiyesi görmek, kısmen de olsa gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin bir kalabalık içine gireceğine tabir edilir. İnsanlarla ortak hareket etmeye, bir konu için bir araya gelmeye, fikir ve gönül birliği içinde olmaya rivayet edilir. Rüyada düğün davetiyesi görmek aynı zamanda da başarısızlık ve hayal kırıklığı yaşamaya tabir edilir.

  Rüyada Düğün Davetiyesi Almak
  Bir kişi eğer rüyasında düğün davetiyesi alırsa bir iş için ortaklık yapmaya çağrılacak demektir. Rüyayı gören kişinin kendisi gibi düşünen ve aynı yolda emek veren kişilerle bir araya geleceğine ve onlarla aynı konuda başarı elde etmek için mücadele edeceğine alamet eder.

  Rüyada Düğün Davetiyesi Vermek
  Rüyayı gören kişinin tek başına altından kalkamayacağına inandığı ve bunu tecrübe ettiği bir konu hakkında çevresindekilerden yardım isteyeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin zorlanacağı bir meselenin baş göstereceğine ve yardım almadan bu durumun üstesinden gelemeyeceğine alamet eder.

  Rüyada Düğün Davetiyesi Seçmek
  Rüya sahibinin bazı konularda kesin karar vermesi gerekeceğine ve bu konuda mutlaka bir yol ayırımına geleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin ne yapacağına kesin olarak karar veremediği sürece ne başarılı ne de mutlu olamayacağı anlamına gelir.

  Rüyada Düğün Davetiyesi Hazırlamak
  Rüya sahibinin işiyle ilgili yenilikler yapacağı anlamına gelir. Kişi, bunun telaşı ve sevinci içinde demektir. Rüyayı gören kimsenin bu girişimi sadece iş değil aynı zamanda genel hayatını da olumlu yönde etkileyecektir diye kabul edilir.

  Rüyada Düğün Davetiyesi Dağıtmak
  İyi şekilde tabir edilmez ve rüya sahibinin zayıflığa düşerek, işlerini boşlayacağına ve bu nedenle de başarısız olup, gerileyeceğine tabir edilir. Kişi, kendisine kar getirmeyecek işlere girerek maddi konuda güç kaybedecektir diye yorumlanır.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş