Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Düğüm Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada düğüm görmek, zahmete düşmeye, parasız ve işsiz kalmaya, üzülmeye, ağlamaya, içinden çıkılmaz hallere düşmeye, çaresiz kalmaya, kurtuluşu bulamamaya, hastalanmaya, rızkın ve nasiplerin azalmasına işaret eder. Kazancın düşmesi ve işlerin azalması nedeniyle borçların artacağına, ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, faturaların biriktikçe birikeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına tabir edilir.

  Rüyada Düğüm Çözmek
  Kurtuluşun başlangıcı olarak kabul edilir. Kolaylığa ve imkânlara kavuşmaya, güzel fırsatlar yakalamaya, büyük kısmetler almaya, sorunları, zorlukları ve sıkıntıları aşmak için güç elde etmeye, dertlerin dermanını bulmaya ve çarelere kavuşmaya alamet eder.

  Rüyada Düğüm Atmak
  Kararlı olmaya, istikrarlı şekilde ilerlemeye, mücadele etmeye, inancını ve umudunu yitirmemeye, kazanmayı hedeflemeye ve bu uğurda çok çalışarak, deyim yerindeyse zorluklara göğüs germeye delalet eder.

  Rüyada Düğümlenmiş Yılan Görmek
  Uğursuzluk demektir. Faydasız, hileli, dolandırıcı, yalancı, kötü niyetli kimselere, onlardan gelecek zararlara ve tehlikelere delalet eder. Ne yapacakları belli olmayacak ve güvenilmemesi gereken bazı insanların varlığı üzerinden değerlendirilir.

  Rüyada Düğümlenmiş İp Görmek
  Huzursuzluğa, endişeye ve kuruntuya neden olacak bazı olaylarla karşılaşmaya, bu nedenle tüm umutlarını yitirmeye rivayet edilir. Musibetli gelişmelerin meydana geleceği şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Düğümlenmiş Saç Görmek
  Aksiliklerle ve bazı engellerle karşılaşmaya, soru işaretlerine neden olacak gelişmelere, kafa karışıklığına, karamsarlığa ve belirsizliklere yorulur. Planların istenildiği gibi gitmemesi nedeniyle tüm işlerin tabiri caizse sarpa saracağı anlamına gelir.

  Rüyada Düğümlenmiş Çarşaf Görmek
  Menfaat, kazanç ve kar getirecek girişimlerde bulunmaya, gelecekle ilgili hayır ve menfaat getirecek adımlar atmaya, berekete ve kazanca götürecek hayırlı yollara ve kapılara ulaşmaya, yeni işlere atılmaya, başarılı olmaya, üstünlük elde etmeye, mertebe atlamaya, yükselmeye, ilerlemeye ve gelişmeye işaret eder
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş