Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Düğme Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada düğme görmek, hayatın renklenmesine, canlanmasına, rüya sahibinin de mutlu olmasına tabir edilir. Rüyasında düğme gören kişi hayatından hayır bulur. Çevresi neşeli, hoş ve iyi kalpli insanlarla dolar. Kendisi üzülse bu kişiler onu neşelendirir, umutsuzluğa kapılsa umut verir, morali bozulsa moral olur, düşse kaldırır, ağlasa güldürür, ölse gömerler. Rüyada düğme görmek, uzun ve eğlenceli bir hayat yolu ile tabir edilir. Rüya sahibi arkadaşlarından hayır bulduğu kadar evlilik hayatında eşinden ve çocuklarından hayır görür, bekârsa, sevgili konusunda çok şanslı olur ve ondan yana yüzü güler.

  Rüyada Düğme Koparmak
  Rüyasında düğme kopardığını gören kişi aşk hayatında umduğunu bulamaz, kalp kırıklığı ve hüsran yaşar. Oysa karşı taraf için her türlü fedakârlığı yapmaya hazır olduğu tabir edilir.

  Rüyada Düğme Almak
  Hane içinde hiçbir sorun kalmayacak demektir. Rüya sahibinin aile bireyleri el ele vererek her sorunu aşacaklar ve mutlu, huzurlu günlere kavuşacaklar diye yorulur.

  Rüyada Düğme Diktiğini Görmek
  Rüya sahibinin bu aralar hoş olmayan davranışları olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi davranışları ile tepki çekecek, düşünmeden ettiği sözlerle de nice çamlar devirecek demektir. Rüyada düğme diktiğini gören kişinin, özellikle bu aralar hareketlerine ve konuşmalarına dikkat etmesinde fayda var.

  Rüyada Düğme Sökmek
  Rüyada düğme söktüğünü gören kişi, işini kaybedecek ama hiç ummadığı anda belki hemen ertesi gün çok daha iyi ve hayırlı bir iş bulacak ve bir iş krizi yaşamadan bu sorunu halledecek diye yorumlanır.

  Rüyada Düğme İliklemek
  Rüya sahibinin karşısına çok hayırlı kazanç kapıları açılacak demektir. Kişi, herkese nasip olmayacak bu fırsatları eğer doğru değerlendirirse çok büyük ve karlı işlere girebilir, uzun vadede büyük bir holdingin sahibi olabilir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş