Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dua Okuduğunu Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada dua okuduğunu görmek, kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine ve arzu, istek ve dileklerinin yerine gelmesine işarettir. Rüyada dünyevi istekleri için dua eden kişi, dünya zevk ve nimetlerine kavuşur. Rüyasında Allah rızası için dua eden veya günahlarına tövbe eden kimse ise hem dünya hem de ahirette büyük menfaatler elde eder. Rüyada kendisi için dua eden kişinin sıkıntıları biter ve rüya sahibi büyük lütuflar elde ederek isteklerine kavuşur. Rüyasında başka biri için veya yardıma muhtaç bir kişi için dua eden kimse, dünya hayatında insanlara yardım eder ve muhtaç durumda bulunan kişilerin ihtiyaçlarını giderir. Bu rüya aynı zamanda yumuşak bir kalbiniz olduğuna işarettir.

  Rüyada Dua Ederken Ağlamak
  Rüyasında dua ederken ağladığını görmek, eğer dünya için edilmişse zarara ve sıkıntıya; eğer ahiret ve Allah rızası için ağlamışsa büyük lütuflara, nimetlere ve dünyevi güzelliklere yorumlanmaktadır. Rüyada ağlayarak dua etmek, kişinin büyük bir sıkıntıdan sonra rahata ereceğinin ve sabrederseniz yakında tüm sorunlarınızın biteceğinin göstergesidir. Rüyasında namazda dua etmek, her türlü iyiliğe ve güzelliğe, maddi manevi hayra, kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına, maddi anlamda rahatlamaya, hacetinizin giderilmesine, maneviyatınızın gelişip dini alamda derecenizin yükselmesine yorumlanır.

  Rüyada Camide Dua Etmek
  Rüyada camiye girip orada dua eden kimse, manevi anlamda büyük bir aydınlanma sürecine girer ve kendisini dünyevi olandan uzaklaştırıp tamamen ahirete ve manevi yaşama yönlenir. Camide dua etmek, her türlü üzüntüden kurtulup, isteklerinizin kabul olması anlamına gelmektedir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş