Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dövüşmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada dövüşmek, gerçek hayattaki anlamına benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin hayatındaki bazı kişiler ile yaşayacağı görüş ayrılıklarına ve kesin kararlarla yollarını ayırmasına delalet eder. Uzaklık ve ayrılık şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi evliyse eşinden boşanabilir, bekar ama sevgilisi varsa sevgilisinden ayılabilir. Bu ayrılık, iş hayatı için de geçerlidir. Rüya sahibi ortağı ile ortaklığını bitirebilir ya da çalıştığı işten ayrılabilir. Rüyada dövüşmek, yumruk yumruğa olursa kudret sahibi olmaya işaret eder.

  Rüyada Birini Dövmek
  Rüya sahibi, rüyasında tanıdığı birini dövdüğünü görürse, o kişiye bir konuda yardım edecek demektir. Eğer tanımadığı birini dövdüğünü görürse rüyanın anlamı yine aynıdır fakat henüz bilmediği bir yakınına destek olması anlamına gelir.

  Rüyada Kavga Etmek
  Rüyada kavga etmek, rüya sahibini üzecek olayların yaşanmasına ve kişinin mutsuz olmasına işaret eder. Aynı zamanda ikili ağız dalaşına ve sürtüşmelere tabir edilir. Rüya sahibi bir süre çevresindeki kişilerle bazı sorunlar yaşayacak demektir.

  Rüyada Ağız Kavgası Yapmak
  Rüya sahibinin tüm neşesinin ve ağız tadının kaçmasına neden olacak bir haber almasına ya da olay yaşamasına delalet eder. Sıkıntı ve zorluk anlamına gelirken, gerçek hayatta bazı sorunlar yaşanacağına yorulur.

  Rüyada Kılıçla Kavga Etmek
  Rüyada kılıçla kavga etmek, rüya sahibine şan ve şöhret kazandıracak bir o kadar da şerefli sayılacak bir iş yapmasına tabir edilir.

  Rüyada Silahla Kavga Etmek
  Rüyasında silahla kavga ettiğini gören kişinin içine aşk ateşi düşeceği anlamına gelir. Kişi, aşkına karşılık bulmak için elinden geleni yapıp, aşkına düştüğü kişinin gönlünü hoş tutmaya çalışacak demektir.

  Rüyada Saç Saça Kavga Etmek
  Bu rüya, olası bir tartışmanın sinyalini verirken bir yanda da rüya sahibinin kendi kendini övmesi şeklinde değerlendirilir.
   
 2. Orion

  Orion Site Başkanı
  Yetkili Kişi

  Kayıt:
  26 Mart 2016
  Mesajlar:
  990
  Beğenilen Mesajlar:
  131
  Valla şu rüyada silahla kavga etme rüyasını ben çok görüyorum. Genelde de vuruyorum milleti. Sanki West World dizisindeyim bana ateş etseler de vurulmuyorum.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş