Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dövülmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada dövülmek, rüyayı gören kişi için iyilik, güzellik ve hayır bulmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin çevresinde kendisine mutluluk, huzur ve şans getirecek kimselerin olacağına, bu insanların rüyayı gören kişi ile sürekli dayanışma içinde bulunacağına, bu durumun da kendisine hem güç hem de moral vereceğine tabir edilir. Sevilen bir kimse olmaya ve bu sayede hem yardım, hem itibar görmeye işaret eder.

  Rüyada Dövüldüğünü Görmek
  Rüyayı gören kişinin başarılarını destekleyecek, dar günlerini atlatmasına vesile olacak, her konuda önünü açacak, onun için iyi dileklerini ve dualarını eksik etmeyecek bir insanın varlığına tabir edilir. Rüya sahibi için gerek manevi gerekse maddi desteğini esirgemeyecek bir kişi üzerinden açıklanır.

  Rüyada Dövülen Birini Görmek
  Rüyada dövüldüğü görülen kişinin güç ve kudret sahibi olacağı anlamına gelir. O kimsenin başkaları aracılığıyla sorunlarını atlatacağına, problemlerini çözeceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, rahat edeceğine ve esenlik bulacağına yorulur. Rüyada dövüldüğünü gören kişi, kimler tarafından dövülüyorsa onlardan yardım görecek demektir.

  Rüyada Dövüşmek
  Rüyasında dövüştüğünü gören kişi eğer karşısındakini alt etmeyi başarırsa yani o karşısındakini döverse o kimsenin bir derdine ortak olacak, ona yol gösterecek ya da onu teselli edecektir diye yorumlanır. Eğer durum tam tersi olursa yani rüya sahibi karşısındakinden dayak yediğini görürse o zaman iyilik ve hayır görecek olan tarafın rüya sahibi olduğu kabul edilir.

  Rüyada Baba Tarafından Dövülmek
  Rüyayı gören kişi ile babasını birbirine yakınlaştıracak bir olayın yaşanacağına ve rüya sahibinin bu olaydan sonra babasının kıymetini çok daha iyi anlayacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin çok üzgün olduğu ve kendini çok çaresiz hissettiği bir olayda en büyük destekçisinin babası olacağına yorulur.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş