Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dönerci Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada dönerci görmek, ticarette nasiplerin artacağı, şansın ve kısmetin açılacağı, yaşamın kolaylık, rahatlık ve zenginlik içinde geçeceği, malların ve kazancın da çoğalacağı anlamına gelir. Sağlıklı, uzun ve güzel yaşamaya, hayır, uğur ve mutluluk getirecek fırsatlar elde etmeye, hayatını lüks ve konfor içinde geçirmeye tabir edilir. Parlak ve bereketli bir dönem geliyor demektir.

  Rüyada Döner Yemek
  Kurtuluşa ermeye, şifa ve ilaç bulmaya, dertlerden, sıkıntılardan, üzüntülerden kurtulmaya, gelir sahibi olmaya, işlerden yana artıya geçmeye, ekonomik güçlükleri aşmaya, borçları ödemeye, kolaylık içinde olmaya alamet eder.

  Rüyada Döner Dürüm Yemek
  İyilik ve hayır bulmaya, güzel günlere kavuşmaya, zorlukların üstesinden gelecek güce ve inanca kavuşmaya, maddi anlamda ayrıcalık kazanacak konuma gelmeye, sosyal statü atlamaya, toplumda itibar ve iyi izlenim edinmeye delalet eder.

  Rüyada Döner Bıçağı Görmek
  Yeni işlere atılmaya, işinde ehil olmaya, yatırımlardan yana kazançlı çıkmaya bu sayede manevi olarak da huzuru yakalamaya ve başarının kalıcı ve sürekli olmasına rivayet edilir. Bu rüya aynı zamanda çok para kazanmak anlamına gelir.

  Rüyada Döner Et Görmek
  Makam sahibi olmaya, ilerlemeye, gelişmeye, daha iyi şartlara kavuşmaya, işlerde kolaylığı yakalamaya, engelleri aşmaya, rakiplere karşı üstünlük elde etmeye, hedeflerin tutturulmasına, bu sayede rızkın artmasına ve konforun da yerine gelmesine işaret eder.

  Rüyada Döner Ekmek Görmek
  Yaşamın sorunsuz hale geleceğine, yeni malların alınacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına tabir edilir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş