Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Döner Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada döner görmek, kişinin dünyevi zevkler peşinde koşu maneviyatını unutmasına ve ahiret için çalışmayı bırakıp kendini tamamen dünya ve onun nimetlerine adamasına işarettir. Rüyada döner gören kimse, hiç beklemediği yerden çok önemli bir fırsat yakalar. Rüyasında döner tezgâhı gören kişi yeni bir iş kurar ve bu işten büyük bir kar elde eder. Rüyada kesilmiş döner görmek, farklı yerlerden gelecek nimetlere ve bu nimetlerin gittikçe çoğalmasına; rüyada tüm bir dönerin ateşte piştiğini görmek ise kişinin hemen olmasa da zamanla bazı girişimlerde bulunup bu girişimler sonucunda önemli başarılar kazanmasına yorumlanmaktadır.

  Rüyada Döner Ustası Görmek
  Rüyada görülen döner ustası, insanlara iş kapıları açan zengin bir kimsenin habercisidir. Böyle bir rüya gören kişi, bahsi geçen şekilde bir adamla karşılaşarak ondan çeşitli yardımlar görür. Rüyada döner ustasından döner alan kimse, bankadan kredi alır veya para ile ilgili bir konuşma yapar. Döner ustasının yanında çalışmak, önemli bir meslek edineceğinize veya büyük bir şirkette işe başlayacağınıza işarettir. Rüyada döner ustasının döner ikram ettiğini gören kişi, insanlara yardım etmeyi seven ve onlara ikramlarda bulunan bir adamla tanışır ve arkadaş olur.

  Rüyada Döner Yemek
  Rüyada döner yemek, nimet elde etmeye, kişinin mal ve mülk kazanmasına, mali sorunların çözümüne, arzu ve isteklerin gerçekleşmesine işarettir. Rüyada döner yiyen kişi önemli bir atılımda bulunarak iş hayatında kendisinden söz ettirir. Bazen de bu rüya, özel hayatınızın yoluna gireceğine işarettir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş