Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dondurma Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada dondurma görmek ne yazık ki hayırlı şeylere delalet etmez. Kişinin büyük zorluklar, sıkıntılar ve üzüntüler yaşayacağı günlerin geldiğine işaret eder. Rüyasında dondurma gören kişinin evliliği ve ailesi ile olan ilişkileri de kötüye gidecek hatta neredeyse kopma noktasına gelecek demektir. Rüyada dondurma görmek kişinin düzeninin ve işlerinin bozularak hayatının kötü yöne doğru gitmesine ve ağız tadının kaçmasına yorulur.

  Bir kişi rüyasında erimiş bir dondurma görürse eğer bu o kişinin hiçbir isteğinin olmayacağı ve ideallerine kavuşamayacağı anlamına gelir. Rüyasında kışın ortasında dondurma gören kişi onu hayal kırıklığına uğratacak ve çok büyük üzüntü yaşamasına neden olacak bir haber alacak ve sıkıntıya düşecek ve günlerce içine kapanacak demektir. Rüyada yazın yenilecek olan meyveli dondurma kişi için bir biri arkasına gelecek olan kısmet ve iş teklifi anlamına gelir.

  Rüyada Dondurma Yemek
  Rüyada dondurma yemek güzeldir. Kısmet anlamına gelir. Aynı zamanda kişinin bozulan sağlığının, moralinin ve işlerinin düzelmesi şeklinde tabir edilir. Rüyada karışık dondurma görmekse kişinin monoton olan hayatına eğlence katmak istediği yönünde yorumlanır.

  Rüyada Dondurma Almak
  Rüyada dondurma almak kişiye hayır ve mutluluk getirecek bir fırsat yakalaması şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Dondurma Yapmak
  Bir kişi eğer rüyasında dondurma yaptığını görürse bu o kişinin iş ve ev değiştirmek istediği anlamına gelir. Bu kişi her gün aynı işi yapmaktan ve her gün aynı manzarayı görmekten bir hayli bunalmıştır.

  Rüyada Dondurma Külahı Görmek
  Rüyada sadece dondurmanın külahını görmek kişinin ideallerine ve hedeflerine ulaşacağına ama daha vakti gelmediğine yani bir süre daha alacağına işaret eder.

  Rüyada Dondurma Satmak
  Rüyada dondurma satmak kişinin düzenin, işlerinin ve keyfinin bozulmasına delalet eder.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş