Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Domuz Öldürmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada domuz öldürmek, rüya sahibi kişinin iş çevresinde ve akrabaları arasında bulunan kötü niyetli birinden kurtulacağına, gerekli önlemleri alarak kendisine zarar vermek isteyen kişileri kendinden uzak tutacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyada domuz öldürmek, kişinin tatsız bir olay yaşayacağına ve yaşadığı tatsız olay karşısında üzüleceğine yorumlanmaktadır. Rüyada öldürülen domuzun kanının aktığının görülmesi, çok ciddi ve zarar verici bir düşmanın habercisidir. Bazen de düşmanı etkisiz hale getirmekle yorumlanmaktadır.

  Rüyada Domuz Kesmek
  Rüyada domuz kesmek, rüya sahibinin yaşayacağı bazı kötülükler ve fenalıklar sonrasında belli önlemler alacağı anlamına gelmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre de rüyada domuz kesmek, rüya sahibi kişinin sevdikleri ve arkadaşları tarafından hayal kırıklığı yaşayacağına, iyilik yaptığı insanlardan kötülük göreceğine yorumlanmaktadır. Bazen de kişin malı ve mülkü ile ilgili kayıplar yaşanacağına ve derin kedere düşüleceğine delalet etmektedir.

  Rüyada Domuz Kovalamak
  Rüyada domuz kovalamak, çevrenizdeki kıskanç kişilere karşı kendinizi savunmanız gerektiğine işarettir. Şayet kovaladığınız domuzu yakalıyorsanız, fesat ve kötü niyetli kişilerin size zarar vermeden zararsız hale getireceğinize, yakalamıyorsanız size zarar vereceklerine de delalet olur.

  Rüyada Ölü Domuz Görmek
  Rüyada ölü domuz görmek, rüya sahibinin bir olay karşısında çok sevineceğine, maddi sıkıntılardan kurtulup, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibi kişinin duygusal, aile ve iş hayatının iyi gideceğine sıkıntılardan uzak bir hayat süreceğine de yorumlanır. Bazen bu rüya, eğitim ve ticari anlamda istenmeyen gelişmelerin de habercisi olabilmektedir.

  Rüyada Yaban Domuzu Görmek
  Rüyanızda bir yaban domuzu görmeniz, yakın zamanda başınıza gelecek olan kötü bir olaya işaret etmektedir. Aynı zamanda bu rüya nahoş durumlara karşı kişinin hazırlıklı olması gerektiğine, hazırlıklı olunmadığı takdirde yaşananlardan ötürü mutsuz olunacağına ve psikolojik açıdan kişinin kötü günler geçireceğine de delalet etmektedir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş