Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dolunay Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada dolunay görmek, rüya sahibinin şansının ömrü boyunca yaver gideceği, kısmetinin hep arkasından geleceği, her gittiği yerde mutlaka rızkının orada kendisini bekleyeceği ile tabir edilir.

  Rüyada dolunay görmek rüya sahibi için hayattaki en büyük mutlulukları yaşamaya ve en büyük zaferleri kazanmayı delalet eder. Rüya sahibi hayattan payına düşen mutluluğu da nimeti de mutlaka alacak ve her zaman en iyisi için uğraş verecektir. Rüyada dolunay görmek, rüya sahibinin temiz ve güzel olan geleceğini simgeler. Kişinin mutluluğu artarak çoğalacak ve hayatta yüzü her daim güleç olacak demektir.

  Rüyada Ay Görmek
  Dünyanın en güzel duygularını tatmaya delalet eder. Rüya sahibinin hayatta en çok yaşamak istediği duyguları yaşamasına ve bu duyguların hazzı ile ruhunun gençleşip, güzelleşmesine tabir edilir.

  Rüyada Ay Tutulması
  Hayra delalet etmez. Rüya sahibinin çevresindeki bir kişinin üzüleceği ve zarar göreceği bir şey yaşaması anlamına gelir.

  Rüyada Ayın Parladığını Görmek
  Hayırlı olacak kısmetler almak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi için sonsuz bir dünya saadeti sunacak olan, güzel ve kutsal bir şey yaşamak anlamına gelir. Bu olayın yaşatacağı duygular sayesinde rüya sahibi hayatında başka hiçbir güzellik olmasa bile bir ömür mutlu olacak demektir.

  Rüyada Ay ve Güneş Görmek
  Bu iki nesneyi rüyada bir arada görmek, hem hayra hem de şerre delalet eder. Rüya sahibinin çevresinden göreceği saygının yanı sıra, hak yolundan uzaklaşması şeklinde de yorumlanır.

  Rüyada Parçalanmış Ay Görmek
  O bölgede çok büyük bir musibet yaşanacağına ve bire bir etkilenmese bile herkesin bundan olumsuz olarak etkileneceğine delalet eder.

  Rüyada Aya Dokunmak
  Sonu mutlulukla bitecek güzel ve temiz bir ilişkiye işaret eder. Bu birlikteliğin sonu nikâh masasında olacak demektir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş