Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dolu Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada dolu görmek, devlet eli ile gelecek zahmete işaret eder. Rüya sahibinin devlet kapısındaki işi nedeni ile çok uğraştırılması, oradan oraya koşuşturulması fakat tüm bu çileye, zahmete ve emeğe rağmen işinin olumlu sonuçlanmaması anlamına gelir. Rüya sahibinin, bu koşuşturma ve uğraş sırasında harcadığı emeği de parası da boşa gidecek ayrıca işinin kendi aleyhine sonuçlanması nedeni ile elindekini, avucundakini de kaybedecek yani devlete kaptıracaktır diye tabir edilir.

  Rüyada Dolu Yağışı Görmek
  İşlerin ters gitmesine, beklentilerin gerçekleşmemesine ve rüya sahibinin maddi anlamda zarar etmesine işaret eder. Bu durum rüya sahibinin çok üzülmesine, uzun süre kendini ve işlerini toparlayamamasına delalet eder.

  Rüyada Üzerine Dolu Yağdığını Görmek
  Rüyasında üzerine dolu yağdığını gören kişi için zor günler kapıda bekliyordur. Rüya sahibinin önünde kıtlık ve yoklukla geçecek bir dönem var demektir. Kişi, elinde var olanı tüketmek ya da kaptırmak sureti ile darlığa düşecek ve çok sıkıntılı zamanlar geçirecek demektir.

  Rüyada Aniden Kar Yağması
  Rüyada hiç beklenmedik yani hazırlıksız bir anda kar yağması rüya sahibi için bazı zorluklar yaşamasına fakat bu durum içinden çıkılmaz bir hal almadan ya da şartları ağırlaşmadan kişinin üstesinden gelmeyi başaracağına işaret eder.

  Rüyada Kışın Kar Yağması
  Rüyada kışın kar yağması yani başka bir deyişle zamanında kar yağması çok hayırlıdır. Rüya sahibinin işlerinin açılmasına, bol kazanç ve rızık elde ederek hayatının yoluna girmesine ve mutlu olmasına delalet eder.

  Rüyada Yağmur Yağması
  Her türlü canlının hayat bulmasına, ağaçların meyve, tarlaların sebze ile dolmasına, işlerin açılmasına, karın artmasına, zararın azalarak yok olmasına tabir edilir. Gerçek anlamına kısmen benzer çünkü rüyada yağmur yağması rahmet anlamına gelir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş