Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dokuz Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada dokuz görmek, uzun bir süredir beraberlik yaşanan sevgili ile hayırlı bir yola çıkılıp evliliğe adım atılacağına, iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine işaret eder.

  Rüyada Dokuz Doğurmak
  Kişinin çok başarılı olacağına işaret eder ve kar getirmesi umuduyla girdiği işlerin umduğu gibi yürüyeceğine, kendisinin sonuçtan mutlu olacağına ve rakiplerine hayal kırıklığı yaşatacak kadar önemli adımlar atacağına rivayet edilir. Ayrıca, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşulacağına ve refah içinde bir ömür sürüleceğine alamet eder.

  Rüyada Dokuz Rakamını Görmek
  Planlanan her şeyi gerçekleştirme şansı elde edileceğine ve özellikle de meslek konusunda olabilecek en iyi noktaya gelineceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine delalet eder.

  Rüyada Dokuz Aylık Hamile Olduğunu Görmek
  İş hayatında ve aile hayatında yaşanan sıkıntıların çok kısa sürede ortadan kalkacağına, atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına ve uzun zamandan beri beklenen bir haberin sevindirici bir sonuçla geleceğine rivayet eder.

  Rüyada Sekiz Görmek
  Kişinin hep güzel şeyler hedefleyeceğine ve en büyük isteğinin de bu hedeflerini en kısa zamanda gerçekleştirmek olacağına rivayet edilir. Aynı zamanda, ele geçen bazı çalışmalar sayesinde işlerin çok daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve mutlu olunacağına tabir edilir.

  Rüyada Sekiz Rakamını Görmek
  Büyük başarılar kazanılarak ortaya konulacak çalışmalar ile işlerin çok büyümesine ve saygınlığın artmasına alamet eder.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş