Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Doktora Gitmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada doktora gitmek, rüya sahibinin yardıma ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Kişi, yolunu aydınlatacak, kendisine akıl verip, onu çözümlere ve çarelere götürecek kimselere ihtiyaç duyuyor ve bunun için uğraşıyor demektir. Rüyayı gören kişinin dertleşmeye, ağlayarak içini dökmeye ve rahatlamaya gerek duyduğu şeklinde tabir edilir. Kendini kötü, yalnız ve çaresiz hissetmeye bu nedenle de bu durumdan kurtulmak için birilerinin desteğine muhtaç olmaya yorulur.

  Rüyada Doktora Gitmek İstemek
  Bu rüya da, doktora gitmek gibi kabul edilir ve benzer şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin umutsuzluk içinde olduğuna, yaşama olan inancını, bağlılığını ve sevincini kaybettiğine, kendisini bu durumdan çekip çıkaracak dostlara ihtiyaç duyduğuna ve dost sandığı kişilerin kapısını çalmaya niyetlendiğine işaret eder.

  Rüyada Diş Doktoruna Gitmek
  Rüyayı gören kişinin canını sıkan konuların varlığına rivayet edilir. Sıkıntıların ağırlığının altında kalmaya, sorunlardan yılmaya, gülmeye hasret olmaya ve zor günler atlatmaya alamet eder. Rüya sahibinin moralini bozacak olayların yaşanacağı anlamına gelir.

  Rüyada Göz Doktoruna Gitmek
  Rüya sahibinin kendisini rüyasında göz doktoru olmuş şekilde görmesi o kişinin ileride âlim kimse olacağına, insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına ve bundan büyük bir manevi mutluluk duyacağına rivayet edilir.

  Rüyada Doktora Muayene Olmak
  Rüyayı gören kişinin esenliğe kavuşmak ve ferahlamak için mücadele ettiğine, şifa ve kurtuluş aradığına, bunun için var gücü ile savaştığına tabir edilir.

  Rüyada Doktor Görmek
  Rüya sahibinin herkese yardım etmeyi sevdiğine, temiz kalpli ve eli bol kimse olduğuna, ruhunu ve tüm benliğini hak yolunda insanlara iyilik yapmaya adadığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin Allah’a hizmet ilkesi ile yaşadığı şeklinde yorumlanır.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş