Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Doktor Olmak

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada doktor olmak, rüya sahibinin ilim irfan sahibi ve çevresindeki herkese yardımcı olduğunu işaret eder. Hayırlı yorumlara vesile olan rüya, aynı zamanda hasta kimselerin bir anda iyileşeceğini de müjdeler. Rüyada doktor olduğunu gören kimse, sözü dinlenen, fikri alınan bir yönetici, cömert ve helal lokma kazanan bir işveren olur. Adil ve yüce gönüllü bir kimseye de delalettir.

  Rüyada Doktor Görmek
  Rüya sahibinin arkasından dedikodu yapan, onu çekemeyen ve başarılarını kıskanan çok yakın bir kimse olduğuna işarettir. Rüya sahibi açısından mesleğinde yükselmeye, yankı uyandıran önemli işler yapmaya ve yardımlarda bulunmaya işarettir. Rüyada göz doktoru görülürse rüya sahibi dini vecibeleri konusunda bir ulemaya danışır ve daha düzgün bir hayat sürer. Rüyada hasta olan birinin odasına giren doktor rüya sahibinin iyileşmesine ve eski sıhhatine kavuşmasına delaletken, sağlığı düzgün birinin odasına doktor girdiğini görmek de kişinin hastalanacağına işaret eder. Rüyasında doktor gören kişi erkek ise, iş yerinde kendisine zarar vermek için fırsat kollayan biri var demektir.

  Rüyada Eve Doktor Gelmesi
  Eve gelen doktor, rüya sahibinin çok yakınında kendisine düşmanlık besleyen biri olduğunun göstergesidir. Rüya sahibi kadınsa iffetine laf gelecek dedikodulara, erkek ise aile düzenini ve huzurunu bozacak ikinci bir kadına işaret eder Eve doktor gelmesi bazen de iyilik bulmaya ve sıkıntıların çözülmesine tabir olunur.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş