Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Doğurtmak

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada doğurtmak, rüyayı gören kişinin, hayat içerisinde karşılaşacağı kötü durumlardan ötürü çok büyük ve sıkıntılı olaylar yaşayacağına, zor zamanlar geçireceğine, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına, büyük bir üzüntü ve endişe yaşayacağına, kendisini bu kötü ve üzücü duruma düşürmemek için rüya sahibinin, defalarca düşünerek, deneyimli kişilere danışarak ve çok dikkatli bir şekilde hareket etmesi ve atacağı her adımı hesaplayarak atması gerektiğine rivayet eder.

  Rüyada Birini Doğurtmak
  Rüya sahibinin, sevdiği kişilerden birinin yakın bir zaman içinde çok kötü bir duruma düşeceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğrayacağına, sorunlarının her geçen gün daha da artacağına ve çok daha kötü durumlara düşmemek için etrafındaki insanlardan destek alması gerektiğine işaret eder.

  Rüyada Çocuk Doğurtmak
  İş hayatında ve aile hayatında sorunların üstüste geleceğine, çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine ancak gösterilecek olan sabır sayesinde yakın bir zamanda bu durumların düzeleceğine ve sıkıntıların sona ereceğine alamet eder.

  Rüyada Kadın Doğurtmak
  Yaşanan sorunların yarattığı olumsuz durumlar yüzünden çok büyük sıkıntılar yaşanacağına, iş hayatının her geçen gün daha da bozulacağına, sorunların üstüste geleceğine, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına ancak verilecek doğru kararlar ve sevilen kişilerin destekleri sayesinde bu durumun sona ereceğine tabir edilir.

  Rüyada Bebek Doğurtmak
  Rüyayı gören kişinin, iş hayatında gerçekleştireceği değişiklikler ve yapacağı yenilikler sayesinde içinde bulunduğu zor ve sıkıntılı durumdan kurtulacağına, işlerini yoluna sokacağına, sıkıntılarından kurtulacağına ve zarar ettiği şeyleri yerine koyacağına yorumlanır.

  Rüyada İnek Doğurtmak
  Rüya sahibinin, etrafındaki insanların sıkıntılı oldukları zamanlarda yardımlarına koşacağına ve sorunlarını çözmelerine yardım edeceğine işaret eder.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş