Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Doğum Yaptığını Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada doğum yaptığını görmek, günahların affolması, çexkilen zahmetin hafiflemesi, yokluğun sona ermesi ve rüya sahibinin kalan hayatının güzel olması şeklinde tabir edilir. Kişinin hayatının kolaylaşacağı ve yaşamını devam ettirmek için ihtiyacı olan kazancını da daha rahat şekilde kazanacağı anlamına gelir. Rüyada doğum yaptığını görmek, tüm dertleri bir yana bıraktıracak kadar güzel günler geçirmeye, mutlu olmaya ve şen kahkahalar atmaya işaret eder.

  Rüyada Hamile Olduğunu Görmek ve Doğum Yapmak
  Rüyada hamile olduğunu görmek ve doğum yapmak kurtuluş olarak yorumlanır. Rüya sahibinin hayatında müjdeli ve sürpriz olaylar yaşanacağı anlamına gelir. Kişi, tüm korkularından arınacak, gereksiz yere kafaya taktığı meselelerden kurtulacak, kendini tamimiyle işine adayacak, hem çok mutlu hem de çok başarılı olacak demektir.

  Rüyada Doğum Görmek
  Rüyada doğum görmek de çok hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin iyilik bulacağına alamet eder. Kişi, yaşadığı kötü günleri atlatma gücüne ve kudretine sahip olacak, sabrının ve emeğinin sonunda hayal ettiği güzel günlere kavuşacaktır diye tabir edilir.

  Rüyada Eşinin Erkek Çocuk Doğurduğunu Görmek
  Rüyada eşinin erkek çocuk doğurduğunu görmek iyi değildir. Uğursuzluğa, şanssızlığa ve mutsuzluğa rivayet edilir. Rüya sahibinin düzeninin bozulacağına, geçiminin zorlaşacağına, aile içindeki huzurunun kaçacağına ve kendini çok mutsuz hissedeceği olayların yaşanacağına işaret eder.

  Rüyada Bekâr Kızın Doğum Yaptığını Görmek
  Rüyada bekâr kızın doğum yaptığını görmek, kişinin özel hayatı ile ilgili çok isabetli bir karar vereceği, bu kararın kendisine ömür boyu mutluluk getireceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi gönül işlerinden yana kesin bir karar alacak ve bu kararı kendisine hayat boyunca mutluluk getirecektir.

  Rüyada Kedinin Doğurduğunu Görmek
  Rüyada kedinin doğurduğunu görmek, sıkıntı içine düşmeye alamet eder.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş