Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Doğum Günü Kutlamak

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada doğum günü kutlamak, sevindirici haberlere işaret eder. Rüya sahibi için oldukça mutluluk verici olaylar yaşanacaktır. Rüyada doğum günü görmek, arkadaşlarla veya uzun süredir görülmeyen akrabalarla bir araya gelineceğine yorumlanır. Rüya sahibi sıkıntılı günlerden kısa süre de olsa kurtulacak ve yalnızlık hissetmeyecektir. Ayrıca bir miktar para gelebilir ancak nereden geldiği belli değildir.

  Rüyada Doğum Günü Pastası Görmek
  Rüyada doğum günü pastası görmek, zenginliğe delalet eder. Rüya sahibi, maddi açıdan bir rahatlamaya erişecek ve refah düzeyi artacaktır. Ancak parasını zevk sefaya harcayacak olan rüya sahibi, elinde belli bir süre para kalmadığını görecektir. Eski günlerine tekrar geri dönecektir. Güzel ve hareketli günler geride kalacaktır.

  Rüyada Doğum Günü Hediyesi Almak
  Rüyada doğum günü hediyesi almak, birinin sevincine ortak olmak anlamına gelir. Bir arkadaşın yanında olarak, ona destek vererek onun başarılı bir insan olmasına katkıda bulunulacaktır. Bu nedenle rüya sahibi o kişi için kıymetli ve çok yakın biri olarak görülecektir. Rüya sahibi de bununla gurur duyacaktır.

  Rüyada Doğum Günü Pastası Kesmek
  Rüyada doğum günü pastası kestiğini gören kimse, gerçek yaşantısında yalnızlık yaşar. Yapacağı yanlışlarla insanları kendisinden uzaklaştırır. Ailesi ile yaşanacak sorunlar evden uzaklaşmasına veya ilişkilerin zedelenmesine neden olabilir. Bu nedenle rüya sahibi, dertlerini paylaşacak, üzüntülerini insanlarla paylaşacak ortamı bulamayacaktır. Bu durumu düzeltmek yine rüya sahibinin kendisindedir.

  Rüyada Doğum Yapmak
  Rüyada doğum yapmak, erkek ve kız çocuklar için ayrı ayrı yorumlanır. Rüya sahibi eğer rüyasında erkek çocuk doğurduğunu görmüş ise, ömrünün kısalığına işaret edilir. Çevresindeki insanlardan daha erken vefat edecektir. Rüya sahibi kız çocuk doğurduğunu görürse, hayırlı işler yapacağına delalet eder. Çocuğun yapacağı işlerden gurur duyulacak ve evlatları ailesine bağlı kişiler olacaktır.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş