Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dişlerin Düşmesi

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada dişlerin düşmesi, genellikle rüya sahibinin yakınlarından alacağı kötü bir habere yorulur. Ön dişlerini düşmüş gören kişinin birincil derecede yakın akrabalarından birinin vefatı söz konusu olur. Azı dişi düşen kişinin teyze ya da dayısından veya onların çocuklarından bir hastalık, vefat haberi alacağı tabir edilir. Rüyada diş düşmesi genellikle hastalık ve vefata yorumlanır. Kişi kendi dişlerinin tümden düştüğünü görüyorsa eceli yaklaşır.

  Rüyada Diş Çektirmek
  Rüyada dişini çektiren kişi mevcut sıkıntılarından çok kısa sürede ve yakın çevresinin de yardımı ile kurtulur. Aynı zamanda borçların da bitmesi anlamına gelir. Rüyada ön dişleri çektirmek iş konusunda yeni atılımlar olacağına ve işten kaynaklanan sıkıntıların biteceğine, azı dişlerini çektirmek aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına yorulur.

  Rüyada Çürük Diş Görmek
  Rüyasında çürük diş gören kişinin işlerinde yavaşlama olur. Sağlığı ile ilgili bir sıkıntı yaşar ve kısmeti kapanır. Rüyasında üst dişlerini çürümüş gören kişinin eşi ile arasında tartışma olur ve ailede huzursuzluk başlar. Alt dişlerini çürümüş gören kişi maddi açıdan kayba uğrar ve elinden mal çıkar. Tüm dişlerini çürümüş gören kişi vefat haberi alır. Rüyada çürümüş dişi çektirmek ise bir sıkıntının sona ereceğinin habercisidir.

  Rüyada Diş Sallanması Görmek
  Rüyada sallanan diş görmek kişinin hanesinde uzun sürecek tartışmalı durumların yaşanacağına delalettir. Özellikle üst dişlerinin sallandığını gören kişi anne ve babası ile ilgili konularda sıkıntılı durumlar yaşar. Diş sallanması aile ve yakın akrabaların veya kişinin kendisinin sağlık sorunları yaşayacağının da habercisidir.

  Rüyada Diş Dökülmesi
  Rüyayı gören kişinin çok uzun bir ömre sahip olacağına yorulur. Rüya sahibi dişlerini avucuna dökülmüş olarak görüyorsa bu durumda sağlığının da tüm ömrü boyunca iyi olacağına tabir olunur. Bazı rüya tabircileri, kişinin dişlerinin dökülmesini yeni bir bebeğin aileye katılacağı şeklinde de yorumlarlar.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş