Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Disko Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada disko görmek, herkes için neşeli günlerin yakın olduğunu ve kutlama yapacak bir haber alınacağını bildirir. Yakın zamanda gerçekleşecek müjdeli, kişinin tüm keyfini yerine getirecek gelişmelerin habercisi olan rüya, yaşama dair isteklerin gerçekleşmesinde sıkıntı yaşanmayacağını da tabir eder. Disko, çok hareketli, sürekli seyahat gerektiren bir işe girmek manasına geldiği gibi, kalabalık bir aileye gelin gitmek yahut böyle bir aileden gelin almak şeklinde de yorumlanır. Rüya sahibinin eğlenceye, maceraya olan düşkünlüğüne de yorumlandığı gibi, hem işi, hem de eğlenceyi aynı anda götüren kişilerin nazara gelebileceklerini de ifade eder. Hayat kaygılarından uzaklaşmak, stresten kurtulmak, keyifli günler geçirmek anlamına gelir.

  Rüyada Diskoya Gitmek
  Moral bozukluğu yaşayanlar için ruh hallerinde düzelmeler olacağını, yakın çevrelerinden destek alacaklarını ve ortam değişikliği yaparak daha iyi hissedeceklerini delalet eder. Hayatın kötü yanlarından kurtulmak isteyenlerin yeni bir eve taşınmak, yeni bir işe girmek yahut çevre değiştirmek suretiyle kendilerini sıkan durumlardan uzak kalacaklarını bildiren rüya, herkes tarafından sevilen biri olunduğunu, en ufak dertte bile herkesin el birliği ile rüya sahibine destek çıkacaklarını tabir eder.

  Rüyada Diskoda Dans Etmek
  Mali sıkıntılardan kurtulmak, her işi vaktinde teslim etmek, sorumluluklarını harfiyen yerine getirmek demektir. Kişinin amirleri, yöneticileri tarafından mükafatlandırılacağına, bir sınavı ya da mülakatı başarıyla geçtiği için arkadaşlarıyla, ailesiyle bu haberi kutlayacağına delalettir. Sevinç duyulacak gelişmeler yaşamanın, alınacak haberler sonrasında hanedeki tüm kara bulutların dağılacağının ifadesidir. Mutluluktan ayakları yerden kesecek güzel haberler almanın da ifadesidir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş