Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dışkı Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada dışkı görmek çok iyidir, aydınlık ve ferah günler görmeye, geçim kaygısı olmadan bir eli yağda bir eli balda bir hayat sürmeye, emlak ya da bağ bahçe sahibi olmaya işaret eder. Rüyasında dışkı gören kişi, azimli ve çalışkan tutumu sayesinde daha genç yaşta büyük bir sermayenin sahibi olacaktır. Bir kişinin rüyasında üzerinde bir hayvanın dışkısını yaptığını görmesi o kişinin kendisine fayda sağlayacağı bir işe girişeceğine ya da çalışmasına gerek kalmadan elde edeceği variyete delalet eder.

  Bir kişi rüyasında dışkıyı elinde, yüzünde ya da her hangi bir yerinde görürse bu hayırlı şekillerde tabir edilmez. Kişinin mutsuz olmasına, hatta hasta olmasına neden olacak olan maddi ve manevi kayıplar yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Bir kişi rüyasında kuyruğu olan bir hayvanın dışkısını görürse bir süre herkesten uzakta olacak ve kafasını dinleyecek demektir.

  Rüyada Dışkı Yaptığını Görmek
  Rüyada dışkısını yaptığını gören kişi, onu yerine getirmediği için uzun zamandır rahatsız eden bir işi yapacaktır. Rüyada dışkı yaptığını gören kişi aynı zamanda hidayete erecek diye tabir edilir.

  Rüyada Dışkı Temizlemek
  Rüyada dışkı temizlediğini gören kişi, bir kişiye faydası dokunacak oranda malından feragat ederek, hayırda bulunacak demektir.

  Rüyada Dışkı Yemek
  Rüyada dışkı yemek bol kısmettir. Rüyasında dışkısını yediğini gören kişi hazinesine bir miktar daha mal ekleyecektir. Dışkı yemek aynı zamanda hastalık olarak da yorumlanmaktadır.

  Rüyada Dışkı Bulaşması
  Rüyada dışkı bulaşması iyi değildir. Boşa geçirilen zaman, boşa harcanan para, emek anlamına gelirken, kişinin yaşayacağı hayal kırıklığı olarak da ifade edilir.

  Rüyada Dışkı Kokusu
  Rüyada dışkı kokusu almak, kişinin ticaret hayatındaki rakipleri hakkında bir şey öğrenerek, onlara karşı zafer elde etmesini sağlayacak kozu olması anlamına gelir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş