Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dişini Çekmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada dişini çekmek, rüyayı gören kişinin sevdiklerinin kendisine sitem edeceğine işaret eder. Kişi, yakınlarına, dostlarına ve arkadaşlarına karşı ilgisiz ve duyarsız olacağı günler geçirecek bu nedenle de onları kendine küstürecek demektir. Rüya sahibinin sadece kendisine ve kendi sorunlarına zaman ayıracağına, yakın çevresinin iyi gününden de, kötü gününden de geri duracağına tabir edilir.

  Rüyada Kendi Dişini Çekmek
  Rüyayı gören kişiyi sonradan zor duruma düşürecek, suçlu kılacak, başını ağartacak ve bu nedenle kapısına insanları dökecek bir hataya düşeceğine rivayet edilir. Rüya sahibi şimdi kendisine çok cazip gelecek bir işe girecek fakat sonra bu işin kendisine avantaj değil, dezavantaj getireceğini görecek demektir.

  Rüyada Dişini Çektiğini Görmek
  Rüya sahibinin ailesini, akrabalarını ve tüm ahbaplarını üzecek hal ve hareketlerde bulunacağına fakat bunu kasıtlı olarak değil elinde olmayan bazı nedenlerle yapacağına sonradan da onların gönlünü almakla uğraşacağına alamet eder.

  Rüyada Dişini Çıkarmak
  Rüyada dişini çıkarmak da kendi dişini çekmekle aynı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin kolay ve kısa yoldan kazanç elde etmek için bir girişimde bulunacağına bunun kendisine hayır değil uğursuzluk, şanssızlık, mutsuzluk ve sıkıntı getireceğine, rüya sahibinin de tabiri caizse bu girişimi yaptığı için lanet okuyacağına rivayet edilir.

  Rüyada Çürük Dişini Çekmek
  Hayırlara delalet eder. Rüyayı gören kişinin kendisini çok üzen, sürekli kafasını kurcalayan, huzursuz, endişeli ve üzgün olmasına neden olan bir durumdan ya da hastalıktan kurtulacağına, rahat edeceğine, kendini adeta yeniden doğmuş gibi hafif ve iyi hissedeceğine işaret eder.

  Rüyada Sallanan Dişini Çekmek
  Rüya sahibinin ayağına dolanan, rızkına ve kazancına engel olmaya çalışan, başarılarını köstekleyen ve söyledikleri ile umutlarının kırılmasına neden olan bir akrabası ile arasına mesafe koyacağına ve böylece önünün açılacağına delalet eder.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş