Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dişin Düşmesi

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada dişin düşmesi, bir tartışmanın çıkması ve tatsızlık yaşanması olarak değerlendirilmektedir. Yaşanacak olan bu tartışmanın çok sayıda sebebi olabilir. Bir konu ile ilgili olarak umudun kesilmesi de rüyanın sonuçlarından gösterilmektedir. Yaşanacak hayal kırıklığı, umudunuzun yitirilmesine ve bazı konulardan vazgeçmenize neden olacaktır. İyiye yorulmayan ve hayırlı olmayan rüyalardan birisidir.

  Rüyada Dişin Düşmesi ve Kanaması
  Bir yakınınızla olan olumsuz görüşmeye işarettir. Bir alacak konusunda olabilecek sorunu gösteren rüya, hakkınızda konuşmalara yapılacağını da işaret eder. Bu durum, sinirlenmenizi ve huzursuz olmanızı tetikleyecektir. Hoş olmayan ve gereksiz şekilde kavgaların yaşanacağını gösterir. Bu açıdan, mümkün olduğunca serinkanlı olmak, en iyi ve sağlıklı karar olacaktır. Aksi halde olayın büyümesi ve sonuçlarının da daha kötü olması akla gelmelidir.

  Rüyada Dişlerin Düşmesi
  Rüyanızda birden fazla dişinizin düştüğünü gördüyseniz, bir topluluk içerisinde küçük düşeceğinize yorulur. Bu durum yaşandıktan hemen sonra, yeni kararlar almanız ve uygulamaya koymanız beklenmelidir. İyi niyetinizin cezalandırılacağı biçiminde de düşünebilirsiniz. Bu olayın sizi derinden etkilemesi söz konusudur. Uzun süreli olumsuz etki durumu devam edecektir.

  Rüyada Üst Dişin Düşmesi
  Aile içerisindeki tartışmaları gösteren rüyadır. Bireylerin birbirleri ile olan sorunları ortaya çıkacaktır. Bu sorunların kısa süreli olması ve yoğun bir olumsuz etkiye sebebiyet vermemesi akla gelmelidir. Büyük çaplı bir sorun ve uzun zaman süren dargınlıklar, bu rüyanın konusu değildir. Bu bakımdan, kötünün iyisi yorumu yapılabilir.

  Rüyada Azı Dişin Düşmesi
  Akrabalarla olan meselelerin meydana gelmesine yorulmaktadır. Akraba çevrenizdeki problemler, size ve ailenize kadar yansıyacaktır. Herhangi bir konu, bu rüyaya örnek olarak verilmeye uygundur. Yaşanan sorun ne olursa olsun, sizi sıkıntıya sokacaktır. Hayra yorulmayan ve huzursuz döneme işaret eden bir rüya tanımlaması yapılmaktadır.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş