Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dişçiye Gitmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada dişçiye gitmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında çok zor ve sıkıntılı durumlara düşmesine, çok huzursuz bir döneme girmesine, aile hayatında ve sosyal hayatta büyük sorunlara yaşamasına neden olacak olaylar ile karşılaşmasına ve çok büyük bir dedikodu ya da aile bağlarını zedeleyecek bir yalan yüzünden çok büyük acılar çekeceğine ancak bu durumlara rağmen rüya sahibinin, istediği gibi yaşayarak istediği gibi hareket edeceğine işaret eder.

  Rüyada Dişçiye Gittiğini Görmek
  Rüyada dişçiye gitmek ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında ve aile hayatında çok büyük sorunlar ile boğuşan rüya sahibinin, çok büyük hatalar yapmak üzere iken kendisini tutup herhangi hata yapmadan bu sorunlardan kurtulacağına ve çok büyük sıkıntılar çekse ve büyük zararlara uğrasa bile bu durumları düzelteceğine ve çok rahat bir hayata adım atacağına işaret eder.

  Rüyada Diş Çektirmek
  Sosyal hayatı ve aile hayatında bu aralar çok zor ve sıkıntı dolu zamanlar yaşayan rüya sahibinin, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiden çok büyük ve acı dolu bi haber alacağına, bu haber ile çok büyük acılar yaşayacağına, aile hayatından gelen destek sayesinde ayağa kalkacağına ve çok güzel bir hayatın başlayacağına tabir edilir.

  Rüyada Dişçi Görmek
  Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük sorunlar ve maddi sıkıntılar içinde olduğuna, bu durumun uzun sürmesi halinde çok kötü durumlara düşeceğine, büyük zararlara uğrayacağına, aldığı borçların katbekat artacağına ve acil bir şekilde bir çözüm bulması gerektiğine rivayet eder.

  Rüyada Diş Görmek
  Rüya sahibinin, uzun zamandan beri sağlığına dikkat etmediğine, beslenme konusunu göz ardı ettiğine ve bu yüzden yakın bir zamanda çok büyük bir hastalık yaşayacağı alamet eder.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş