Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Diş Sallanması

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada diş sallanması, iş hayatında yaşanan parasal sorunların aile hayatına etki edeceğine, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına, bu sıkıntılar yüzünden aile içerisinde sevgi saygı gibi duyguların kalmayacağına, yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine ve bu yüzden çok büyük üzüntüler yaşanacağına rivayet eder.

  Rüyada Diş Sallandığını Görmek
  Rüyada diş sallanması görmek ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında yaşanacak parasal ve işin yönetimi konusundaki sorunlardan ötürü çok kötü bir durum ile karşılaşılacağına, aile hayatında tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına ve bu yüzden böyle durumları daha sakin geçiştirmenin daha iyi olacağına tabir edilir.

  Rüyada Sallanan Diş Görmek
  Aile hayatında sorunlu ve anlaşmazlıklar ile dolu bir döneme girildiğine, iş hayatından kaynaklanan tartışmaların daha da sertleşerek devam edeceğine ve rüya sahibinin aile bireylerinden birinin bu tartışmalar ve kavgalar sonunda evi terk edeceğine alamet eder.

  Rüyada Diş Sallanması ve Dökülmesi
  Rüyayı gören kişinin aile bireyleri arasında yaşanan tartışmalar ve kavgalardan ötürü çok kötü günler yaşanacağına, kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına ve bu haberden sonra aile arasında daha büyük ve ateşli tartışmaların başgöstereceğine işaret eder.

  Rüyada Diş Sallanması ve Düşmesi
  Aile bireyleri arasında yaşanan sorunlardan ötürü çok büyük sorunlar yaşanacağına, rüya sahibinin aile bireylerden birinin vefat edeceğine tabir edilir.

  Rüyada Diş Sallanması ve Çıkması
  İş hayatındaki sorunların aile hayatında çok kötü sorunlara sebep olmasından ötürü çok sıkıntılı zamanlar geçiren rüya sahibine aile bireylerinden birinin parasal olarak yardım edeceğine ve ihtiyaç duyduğu bir şeyi en kısa zamanda kendisine temin edeceğine rivayet eder.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş