Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Diş Kopması

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada diş kopması, dişlerin farklı akrabaları temsil etmesine bağlı olarak farklı anlamlara gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, alt çenesindeki dişlerden biri kopmuşsa çok üzücü bir haber alınacağına, babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına ve vefat edeceğine işaret eder. Eğer üst çeneden herhangi bir diş koptuğu görülmüşse rüya sahibinin, sağlığında ortaya çıkacak bir problemden ötürü çok büyük bir üzüntü yaşanacağına ve çok sorunlu bir dönem geçirileceğine alamet eder.

  Rüyada Diş Kopması ve Kanaması
  Rüya sahibinin, uzun bir zamandan beri hasta olan ve neredeyse ölüm döşeğinde olan babasının kısa bir zaman sonra kendisine geleceğine, hastalığının düzeleceğine, en kısa zamanda ayağa kalkacağına, bu durumun aile bireylerini çok sevindireceğine ve aile içinde adeta bir düğün havası yaşanacağına rivayet eder.

  Rüyada Diş Eti Kopması
  İş hayatında çok başarılı olduğu dönemleri geride bırakan rüya sahibinin, çok büyük bir yeteneğe sahip olmasına rağmen kendisi hakkında çok kötü düşünceler ile başa çıkmaya çalışacağına ve çok iyi bir anlayışla hareket edip sonunda başarılı olacağına delalet eder.

  Rüyada Çürük Dişin Kopması
  Rüya sahibinin, çok büyük bir hastalık yaşayan akrabalarından birinin, sağlığına kavuşması için çok büyük bir çaba göstereceğine ancak verdiği emeğin ve ortaya koyduğu çabanın boşa yapıldığına ve bu kişinin vefat edeceğine alamet eder.

  Rüyada Diş Kırılması
  Rüyayı gören kişinin, aile hayatında çok sevdiği akrabalarından ya da en yakın arkadaşlarından birinin vefat edeceğine ve bu durumun rüya sahibini, çok üzeceğine işaret eder.

  Rüyada Diş Sallanması
  Rüyayı gören kişinin, ailesi içinde çok büyük sıkıntılar ile boğuşacağına, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmalar yaşanacağına ve konuşulması gereken konular olduğuna delalet eder.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş