Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Diş Düşürmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada diş düşürmek, rüya sahibi kişinin ailesini simgeler. Bazen de mala, sahip olunacak tarlaya, alınacak eve çağrışım yapar. Kimi zaman da ayrılığa ya da aileden birinin vefatına delalet eder. Rüyada diş düşürmek genel olarak ailede ve akrabalar arasındaki yaşanacak kayıplara işaret eder. Diş düşürmek aynı zamanda kişinin iş ya da aile arasında sahip olduğu gücünü kaybedeceğini de gösterir. Üst dişlerinizin düşmesi, ticari anlamda yaşanacak kazançlara, alt dişlerin düşmesi ise üzüntü ve kedere yorumlanır.

  Rüyada Diş Çektirmek
  Rüyada diş çektirmek, yaşadığınız sıkıntılardan kendi çabalarınızla kurtulacağınıza ve iş hayatındaki sorunlarınızın git gide azalacağını ifade eder. Ağrıyan dişinizi çektirdiğinizi görmeniz, sizi huzursuz eden ve size acı veren durumların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada diş çektirmek yaşanan hastalıkların şifa bulması anlamına da gelmektedir.

  Rüyada Diş Çıkartmak
  Rüyada diş çıkartmak, yaşanacak parasal sıkıntıların çoğalacağına, aile ve iş yaşantısıyla ilgili sıkıntılı bir sürecin başlayacağına delalet eder. Şayet rüyada çıkan diş temiz ve beyaz ise alınacak müjdeli haber olarak da yorumlanmaktadır. Evli kadın rüya sahibi için bu rüya, sağlıklı bir bebeğin, bekar kadın rüya sahibine ise hayırlı bir talibin habercisidir. Erkek rüya sahibi için ise, işinde yükseleceğine ve kazancının artacağına işaret etmektedir.

  Rüyada Diş Ağrıması
  Rüyada diş ağrıması akrabalarınız tarafından bir zarara uğrayacağınız veya yakın çevrenizdeki kişilere duyduğunuz güvenin suiistimal edileceğine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibi kişinin kendine duyduğu güvenin de tam olmadığını, inançları ile ilgili şüpheler yaşadığını ifade eder. Rüyasında dişinin ağrıdığını gören kişi duygusal hayatı ile ilgili boşluk yaşıyor demektir. Bazı rüya alimlerine göre ise, İş hayatında yapılması düşünülen değişikliklere tabir edilen rüya, yapılacak değişikliklerin kişiye bir hayrı olmayacağını ve yanlış bir tercihten sakınılması gerektiğinin habercisidir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş