Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Diş Dökülmesi

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada diş dökülmesi, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve gelecek planlamasında karşısına çıkan ya da çıkabilecek sorunlarda doğru karar verme ya da ortaya çıkabilecek problemleri çözme gibi konularda kendini, bilgisini ve yeteneğini yetersiz gördüğüne tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, çok sağlıklı ve çok dinç olduğu için çok uzun süre yaşayacağına delalet edilir.

  Rüyada Diş Dökülmesi ve Kırılması
  Rüyada diş dökülmesi ve kırılması, rüya sahibinin, iş hayatında çok sıkıntı çekilebilecek durumları çok kısa sürede ortadan kaldırabileceğine alamet edilir.

  Rüyada Diş Düşmesi
  Rüyada diş düşmesi, eş, dost ya da akrabalar arasından birinin hastalığı ya da işleri hakkında kötü ve sıkıntılı haberler alınacağına işaret edilir. Ayrıca, beden sağlığı konusunda yaşanacak sorunlara ve uzun süreli bir rahatsızlık yaşamaya yorumlanır.

  Rüyada Sallanan Diş Görmek
  Rüyada sallanan diş görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük ve geri döndürülemez zararlar ile karşılaşacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine yorulur.

  Rüyada Diş Kırılması
  Rüyada diş kırılması, rüya sahibinin, çok sevdiği akrabalarından birinin kötü bir duruma düşeceğine delalet edilir.

  Rüyada Diş Dökülmesi ve Yeniden Çıkması
  Rüyada diş dökülmesi ve yeniden çıkması, sosyal hayatta ve iş hayatında ortaya çıkan sorunların çok büyük çaba göstererek ve azim ile çalışarak aşılabileceğine yorumlanır.

  Rüyada Diş Oynaması
  Rüyada diş oynaması, rüyayı gören kişinin, uzun zamandır vücudunda yaşanan değişimlerin yakın bir zamanda bir hastalık belirtisi olduğunun ortaya çıkacağına tabir edilir.

  Rüyada Diş Kamaşması
  Rüyada diş kamaşması, rüya sahibinin, çeşitli sorunlardan ötürü hanesi içinde ortaya çıkacak sorunlara ve sıkıntılara alamet edilir.

  Rüyada Diş Fırçalayan Birini Görmek
  Rüyada diş fırçalayan birini görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşadığı sıkıntılar yüzünden zor zamanlar geçirdiğine ve bulunduğu mevkiyi korumak için adeta kendisini kaybettiğine delalet edilir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş