Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Diş Ağrısı Çekmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada diş ağrısı çekmek, özgüven eksikliğini ve yalnızlıktan duyulan endişeyi işaret eder. Kişinin sıkıntılarından veya dertlerinden kurtulamadığını ve yeterli destek alamadığını da işaret eden rüya aynı zamanda güvensizlik dolu bir ortamda bulunulduğunu ve rüya sahibinin gerçek dostlara veya arkadaşlara sahip olmadığını da tabir eder. Uyarı mahiyetinde de değerlendirilebilen rüya, kişinin mevcut ortamını değiştirmesi ve yeni bir yol çizmesini de öğütler. Başka bir yoruma göre ise, rüyada diş ağrısı çekmek aile ve akrabalarla ilgili yaşanacak uzun bir sorunun başlangıcı anlamındadır. İslami açıdan rüyasında diş ağrısı çeken kişinin kabir azabı çekmeyeceğini ve ahiret hayatının iyi olacağı anlamına gelmektedir.

  Rüyada Ağrıyan Dişin Düştüğünü Görmek
  Sorun yaşanan akrabalardan birinin vefat haberine, mahkemelik olunacak bir mirasa, sorunlu bir döneme işaret eder. Ağrıyan dişin düşmesi rüya sahibinin işi ile ilgili kötü bir duruma düşmesinden dolayı sıkıntı yaşayacağına veya iş kaybına da delalettir. Temkinli hareket edilmesi gerektiğine dair uyarıda bulunan rüya, aynı zamanda yeni girişilecek olan bir işin kişi için hayırlı olmayacağı ve içinde bulunulan süreçte yeniliklerden veya değişikliklerden uzak kalınması gerektiğine de yorumlanmaktadır.

  Rüyada Diş Çektirmek
  Diş çektirmek kişinin yakın dostlarından ya da tanıdıklarından birinin düşmanlığına veya işlerinin bozulmasına delalet eder. Bazı rüya tabircileri ise diş çektirmenin sorunlardan kurtulmak anlamına geldiği ve müjdeli bir haber alınacağı anlamını taşıdığını söylerler.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş