Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Direk Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  263
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Rüyada direk görmek, âlim, bilge ya da din adamı olan kişiyle tabir edilir. Konuştuğu dinlenen, lafının üstüne laf edilmeyen, itibar sahibi, toplum tarafından benimsenmiş, rütbesi kabul edilmiş ve herkesin sevdiği, yeri geldiğinde akıl danıştığı yol sorduğu, yeri geldiğinde kendisinden ilim ve irfan öğrendiği ulu ve yüce bir insanın varlığına tabir edilir.

  Rüyada Direk Yıkılması
  Rüyada direk yıkılması hayır değil şerdir. Can kaybı yaşamaya işaret eder ve insanların bu ani kayıp nedeni ile gözyaşı döküp, ızdırap çekeceğine delalet eder. Büyük uğursuzluktur ve büyük musibetlerin yaşanacağına yorulur. Aynı zamanda, verilen öğütleri kulak ardı etmeye, başının dikine gitmeye, her şeyi kendi bildiği gibi yapmaya ve tecrübeleri olan kişilerin sözlerine zerre kadar değer vermeyip, onları ayaklar altına almaya ve yok saymaya işaret eder.

  Rüyada Demir Direk Görmek
  Bir kişi eğer rüyasında demir bir direk görürse, o kişinin kendine olan özgüveni yerine gelir, güzel günlere olan inancı artar ve bu yüksek motivasyon hem meslek hayatına hem de özel hayatına yansır kişi bu sayede başarıdan başarıya koşar demektir.

  Rüyada Direğe Tırmanmak
  Rüyada direğe tırmanmak, zor ve gerçekleşmesi mümkün olmayan hayallerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin pek çok kişiye göre delilik olarak görünen isteklerinin, inancını ve azmini kaybetmemesi sayesinde gerçek olacağına delalet eder.

  Rüyada Elektrik Direği Görmek
  Rüyasında elektrik direği gören kişinin işi gücü ters gitmeye başlayacak, elini attığı her şey bir anda kuruyacak, hayal kırıklıkları üst üste gelecek, maddi kayıplar peşin sıra yaşanacaktır diye ifade edilir. Kişinin gülen yüzünün solacağına, parasının pul, malının da hiç olacağına, fakirleşeceğine, rızkının azalacağına ve çok zor günler geçireceğine işaret eder.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş