Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dilim Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  263
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Rüyada dilim görmek, kazancın yetersiz olması, her ne kadar çalışılsa da istenen sonuca ulaşamamak demektir. Kendi hayatını idame ettirecek kadar kazanç elde etmeye çalışan rüya sahibinin, emellerine ulaşabilmesi için daha fazlasına ihtiyaç duyacağını ancak eline geçen fırsatların uygun olmayacağını, bir süre daha aza kanaat getirerek yaşamak zorunda kalacağını ifade eder. Dilim olarak görülen nesne veya yiyeceğe göre tabir etmek çok daha doğru olacaktır.

  Rüyada Dilimlenmiş Ekmek Görmek
  Kazancını paylaşmak, aile içinden veya yakın kişilerden birinin eğitim masraflarını üstlenmek, elindekini yoksullarla, ihtiyacı olan kimselerle bölüşmek, sevap işlemek ve manevi açıdan zengin biri olmak demektir. Rüya sahibinin alçakgönüllü, şükür bilen, herkese hakkaniyetli davranan biri olduğuna yorumlanan rüya aynı zamanda İslami koşullara uygun yaşayan, hayatını her zaman doğrulukla devam ettiren biri olunduğunu da ifade eder.

  Rüyada Dilimlenmiş Çiğ Et Görmek
  Hayra yorulmaz ve üst üste gelecek aksilikleri, sorunları işaret eder. Kişiyi her seferinde biraz daha ümitsizliğe itecek olumsuzlukların yaşanacağını bildiren rüya, sabırlı olmak konusunda da uyarı verir. Acele karar vermeden, doğru durum analizi yapmanın içinde bulunulan problemlerin çözümünde etkili olacağını, hastalık söz konusu ise, çok uzun sürmeyeceğini delalet eder.

  Rüyada Meyve Dilimleri Görmek
  Tatlı bir meyveyi dilimler halinde görmek arka arkaya gelecek güzel haberlerin, küçük ama kişiyi mutlu edecek gelişmelerin müjdecisidir. Ekşi bir meyvenin dilimleri ise, yaşanan mutluluğa nazar değeceğini, özellikle evli kimselerin yakın çevrelerinde mutluluklarına göz diken düşmanların varlığını bildirir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş