Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dilek Tutmak

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  456
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada dilek tutmak, çok bunalan, problemlerinin üstesinden gelemeyen ve bir türlü istediği gibi bir hayat yaşayamayan rüya sahibinin adak adayacağına ve yaşamının düzelmesi için çaba göstereceğinin işaretidir. Birtakım zorluklar içinde kalan ve özellikle bir tartışma ya da kavga esnasında ortada kalan kişinin giderek daha çok yükün altında kalarak ezilmiş hissedeceğini ve kötü gidişata dur demek için adımlar atmayı, akıllıca hamleler yaparken duygularından sıyrılamadığı için yanlış kararlar verme ihtimalinin yüksek olduğunu da tabir eder. Boyundan büyük işlere kalkışan veya aşırı sorumluluk alan rüya sahibinin kendisinin dışında gelişen olaylar karşısında umutlarının zayıfladığını bildirir. Çocuk sahibi olmakta karşılaşılan engellere, evlilik yolunda atılan adımlarda karşı tarafın ailesinden kaynaklanan sorunlarla karşılaşmaya da alamettir.

  Rüyada Yıldız Kayarken Dilek Tutmak
  Çok güzel bir haber alacak olan rüya sahibinin şansın yüzüne gülmesiyle hayatını düzene koyma imkanı bulacağına, hayatta istediği her şeyi gerçekleştireceğine alamettir. Geçmişte kalan hatalardan kişinin en doğru şekilde ders çıkaracağını ve önündeki her fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek, her şansı kendini geliştirmek adına kullanacağını bildirir.

  Rüyada Dilek Tutup Ağaca Asmak
  Rüya sahibinin kolay yoldan gerçekleştirebileceği hayalleri olduğuna ve eğer isterse, çalışır ve sabrederse emeline en kısa zamanda ulaşacağına yorumlanır. Yaşadığı her olumsuzluktan etkilenen rüya sahibinin karamsarlığı üzerinden atması gerektiği konusunda ikazda bulunur. Kendi hayatına doğru zamanlarda müdahalelerde bulunan rüya sahibinin kader çarklarını lehine döndüreceğini bildiren rüya, olumsuz düşüncelerin geride bırakılacağına, zihin açıklığına ve atılımlarda müspet sonuçlar elde etmeye de delalettir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş